Venom 2’nin Çekimleri Yakın Zamanda Başlayacak

Eddie Brock ve Venom’un iş birliği, Venom 2 isimli sinemayla bir arada devam edecek. Sony Pictures Entertainment o devirde, Spider-Man’i MCU’ya emanet etmesinin akabinde elinde kalan telif haklarına odaklanmış ve bu karakterin sinemasını yapmıştı. Birinci sinema hem gişe hem de yorum manasında beklenenden daha başarılı olmuştu.

Yeni gelecek sinemada direktör koltuğuna Andy Serkis oturacak. Tom Hardy ve Michelle Williams da Venom 2 sineması ile rollerine geri dönecek. Sony, film üzerinde bu yıl sonunda çalışmaya başlayacak.

Production Weekly’ye nazaran sinemanın çekimleri 25 Kasım’da başlayacak. Üretim süreci “Fillmore” ismi altında devam edecek. 

Yapımcı Amy Pascal, Hardy’nin tanınan Marvel anti-kahramanını tanımlayacak bir versiyonunu oynadığını söylemişti. Pascal, hem Sony’nin karakteri farklı bir cihana koyarak düzgün bir iş yaptığını, hem de Hardy’nin karaktere çok yeterli oturduğunu söyledi. 

Filmde muhtemelen Woody Harrelson’ın canlandıracağı Cletus Kasady, yani muhtemelen en aşağılık simbiyot olan Carnage da yer alacak. Hayranların çok sevdiği bu karakter, sosyopattır ve çabucak herkesi zevk için öldürebilir. Sevilecek bir yanı yoktur lakin hakikaten berbat karakter üzere makûs karakterdir. 

Sinematograf, Robert Richardson'ın da yeni sinemada yer alacağını söyledikten sonra Carnage’ın sinemada değerli yer tutacağını ve Woody Harrelson’un da bu kozmosa giriş yapacağını söyledi. 

Marvel artık işin içinde yer almadığı için Venom 2 epeyce dikkat cazibeli bir atılım yapıp Tom Holland’ın Spider-Man’ini de işin içine dahil edebilir. Lakin sinema daha evvelce kararlaştırıldığı için Spider-Man’i bu üretimde görmememiz lakin hakkında ipuçları edinmemiz daha muhtemel. 

Venom 2, Ekim 2020’de vizyona girecek. 

Başa dön tuşu