WandaVision, Güçlenen Oyuncu Kadrosuyla Beklenti Yarattı

Disney+’da yer alacak olan WandaVision dizisi, Kevin Feige ve onun yaratıcı takımı tarafından tasarlanmış en farklı dizilerden bir tanesi olabilir. Çıkış tarihi 2021’in bahar ayları olarak açıklanan dizide Elizabeth OIsen tarafından canlandırılan Scarlet Witch ve Paul Bettany tarafından canlandırılan Vision’ı ekranlarda göreceğiz.

The Dick Van Dyke Show’dan ilham alındı

Kevin Feige, D23 Expo Disney Plus panelinde sahneye çıktı ve WandaVision ile ilgili kimi ayrıntı bilgiler paylaştı. The Dick Van Dyke Show’dan epeyce esinlendiklerini söyleyen Feige, geçmiş Avengers sinemalarından alınmış Wanda ve Vision’ın imgelerini paylaştı. Serinin Doctor Strange and the Multiverse of Madness ile direkt olarak ilişkili olacağı biliniyor. Dizinin, House of M ve Tom King’in The Vision’ı ortasında gidip geleceği ve buralara da bulaşacağıyla ilgili iddialar bulunuyor.

Dizide yer alacak karakterler

Kevin Feige, MCU’da en son Thor: The Dark World’de izlediğimiz Kat Dennings’in canlandırdığı Darcy karakterinin geri döneceğini, ayrıyeten Ant-Man and the Wasp’ta izlediğimiz Randall Park’ın Jimmy Woo karakteri de dizinin gediklileri ortasında yer alacak.

Tüm bunlara ek olarak San Diego Comic-Con 2019’da onaylanan bir bilgiye nazaran, Captain Marvel’da gördüğümüz Monica Rambeu karakterinin büyümüş hali de bu dizide yer alacak.

Tüm bunları göz önüne aldığımızda Kevin Feige ve grubunun üstünde en çok baş patlattığı üretimin WandaVision olduğunu söyleyebiliriz tahminen de. Pekala sizin bu diziyle ilgili fikirleriniz neler? Fikirlerinizi ve niyetlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu