Westworld 4. Sezonu hakkında detaylar gelmeye başladı

Dizinin ortak yaratıcısı Lisa Joy, HBO’nun dünyaca ünlü draması hakkında kimi ayrıntıları duyurdu. Dizi, dördüncü dönemiyle geri döndüğünde Westworld hayranları farklı evrenlerle tanışacak.

Joy, Deadline’ın Hero Nation podcast’inde “Gerçekten eğlenceli olduğunu düşündüğüm kimi yeni dünyalar göreceksiniz” sözlerini kullandı. Bilhassa, Westworld’ün ortak yaratıcısı olarak hizmet etmenin yanı sıra Joy, şu anda sinemalarda ve HBO Max‘te gösterilen yeni sineması Reminiscence’yi deyazıp yönetti.

Westworld dördüncü dönemiyle farklı kainatlar tanıtacak

Reminiscence yalnızca Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Cliff Curtis ve Daniel Wu üzere yıldızları değil, tıpkı vakitte Thandiwe Newton ve Angela Sarafyan üzere Westworld oyuncularını da içeriyor. Dördüncü dönemin şu anda resmi bir prömiyer tarihi yok. Westworld Sezon 4, bir grup üyesinin COVID-19 testinde olumlu çıkmasının akabinde Temmuz ayında yapımı durdurmak zorunda kaldı. Lakin Ağustos ayı itibariyle çekimlerin devam ettiği duyuruldu.

Dizinin konusunda Android robotların oluşturduğu bir batı kasabası yer alıyor. Önemli manada yüksek fiyatlarla giriş yapılan bu kasabada beşerler robotlara istediklerini yapabiliyor. Lakin giderek akıllanan ve şuur kazanan bu robotlar beşerler açısından tehdit oluşturmaya başlıyor. Kelam konusu Android robotlar varlıklarını sorguluyor ve içinde bulundukları kasabadan çıkmanın yollarını arıyorlar. Dizi şu ana kadar çok önemli bir hayran kitlesine erişti. Dördüncü dönemle da bu durum devam edecek mi bekleyip göreceğiz.

Başa dön tuşu