X-Men: First Class’ın Yıldızı Yeni Catwoman Olacak

2021 yılında yeni bir Batman sinemasının vizyonda olması bekleniyor. Yeni sinemada, Batman kostümünün altında Robert Pattison’ı izleyeceğiz. Sinemanın direktörü Matt Reeves ise gelecek sinema için karakter çalışmalarına devam ediyor. Daha evvel yayınlanan haberlerden Jonah Hill ve Jeffrey Wright’ın yeni Batman sinemasında rol alacağı muhakkak olmuştu. 

HBO’nun ünlü dizisi Big Little Lies’ın yıldızı Zoe Kravitz de yeni Batman sinemasında rol alacak. Zoe Kravitz, yeni Batman sinemasında Catwoman’ı canlandıracak. Zoe Kravitz’in Catwoman’ı canlandıracağı haberi Variety’de, sinemanın direktörünün attığı tweete dayandırılarak yapıldı. The Hollywood Reporter da Kravitz’in, Pattison’la bir test sürecinden geçtiğini argüman etti. 

Yeni Batman sinemasında olacak Catwoman rolü için Ana de Armas, Ella Balinska ve Eiza Gonzalez’in isimleri geçmişti. Catwoman’la ilgili test süreci geçtiğimiz hafta sonunda sona erdi ve rolün Zoe Kravitz’e verilmesi kararlaştırıldı. 

Zoe Kravitz, birinci sefer bir üstün kahraman sinemasında rol almayacak. Kravitz, daha öncede X-Men: First Class’ta Angel Salvadore olarak görülmüştü. Zoe Kravitz, Catwoman rolü ile muhteşem kahraman dünyasına da geri dönmüş olacak. Batman’in yeni sineması, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

En Şimdiki Haberler
  1. Özelliklerinde Yok Yok Olan Realme X2 Pro Tanıtıldı: İşte Fiyatı…

  2. Instagram Kamerasını Unutturan 12 Selfie Hoşluk Uygulaması

  3. OnePlus, Kendi Arayüzü ‘OxygenOS’a Tek Elle Kullanım Modu Getiriy…

  4. Startup Deck Girişimcilik Aktifliği 5 Kasım’da İzmir’de

  5. Xiaomi’nin Resmi Lansman Görüntüsü, Telif İhlali Nedeniyle YouTube’…

  6. Apex Legends Fight or Fright Aktifliğinin Fragmanı Yayınlandı

  7. YÖK, 14 Farklı Kısım İçin Yetenek İmtihanlarını Kaldırdı

  8. Bir Asteroidin Hubble’ı Trollediği Değişik Galaksi Fotoğrafı

  9. İddia: Apple, Kullanıcıların Safari Datalarını Tencent’le Paylaşı…

  10. Kanın Gövdeyi Götürdüğü Postal 4, Steam’de Erken Erişime Açıldı

Başa dön tuşu