Yeni Batman Filminde Andy Serkis de Olabilir

Hollywood’da bir CGI karakter oynanacaksa o rolü Andy Serkis oynar, bu adeta yazılı olmayan bir kuraldır. Maymunlar Cehennemi ve Yüzüklerin Efendisi serilerinden tanıdığımız ünlü aktör, artık de DC cihanında karşımıza çıkacak. 

Batman on Film’e dayandırılan haberlere nazaran Andy Serkis, Matt Reeves’in yeni Batman sinemasında rol alacak. İkili daha evvel Dawn of the Planet of the Apes ve War for the Planet of the Apes isimli sinemalarda birlikte rol almıştı. Buna ek olarak Serkis’in mesleğinde Gollum (Lotr), Supreme Leader Snoke (Star Wars) ve Ulysses Klaue (MCU) rolleri var. 

Serkis’in Batman takımına katılıp katılmayacağı şu anda kesin olmasa da imkansız bir durum değil. Aktör, daha evvel yaptığı bir açıklamada Reeves’i her üretimde takip edebileceğini söylemişti. Serkis’in rolü hakkında bir bilgi olmasa da, yaklaşık 1 yıldır kendisi Penguen rolüne yakıştırılıyor. 

The Batman sinemasının daha genç bir Bruce Wayne’e odaklanması bekleniyor. Yeni sinemada başrolde Robert Pattinson yer alacak. Söylentilere nazaran yeni sinemada öyküye Robin, Catwoman, The Riddler ve Penguen de dahil olacak. Sinemanın direktörü Matt Reeves, sinemanın bakış açısı odaklı, karanlık bir Batman kıssası olacağını açıklamıştı.

Sizce Andy Serkis, yeni Batman sinemasında hangi karakteri oynayacak? Siz olsanız hangi rolü verirdiniz?

Başa dön tuşu