Yeni James Bond Filminin Setinden Yeni Görüntüler Geldi

İlk olarak 1962 senesinde sinema ekranlarında uzunluk gösteren James Bond serisinin 25. sineması olan No Time To Die'ın çekimleri devam ediyor. Türkçe afişi de yayınlanan 25. James Bond sinemasının setinden manzaralar de gün geçtikçe elimize geçiyor. Bu seferki imaj Daniel Craig'in beşinci ve son sefer hayat vereceği James Bond'un sinemadaki bir halini bize gösteriyor.

Empire tarafından paylaşılan fotoğrafta her vakit için ekip elbise içerisinde şık gördüğümüz James Bond, bu sefer askılı bir pantolon ve kirli bir üst ile karşımıza çıkıyor. Paylaşılan bu fotoğraf, internette gündem oldu ve çok fazla kişi tarafından konuşuldu, sebebi ise James Bond'un alışılmadık görüntüsüydü.

Bazı bireyler tarafından alay konusu oldu

Empire'ın paylaştığı bu fotoğraftaki James Bond'un alışılmadık imgesi, toplumsal medyada alay konusu oldu. Bir Twitter kullanıcısı, “James Bond bu fotoğrafta neden bir çiftçi üzere gözüküyor?” yorumunu yaptı. Bir öbür kullanıcı ise James Bond'un imajını Titanic'teki Jack ve arkadaşı Fabrizio'nun imajına benzeterek “Bond'u Jack ve Fabrizio'yla birlikte güvertede görmek için sabırsızlanıyorum” yorumunu yaptı.

3 Nisan 2020 tarihinde vizyona girmesi beklenen No Time to Die'ın konusu ise şöyle: Efsanevi İngiliz casus James Bond, etkin hizmetten ayrılmıştır ve Jamaika'da emekliliğinin getirdiği sakin bir hayat sürmektedir. CIA'deki eski arkadaşı Felix Leiter yardım istediğinde ise Bond'un bu sakin hayatı kısa ömürlü olur. Kaçırılan bir bilim insanını kurtarmayı içeren misyon, daha sonrasında çok daha tehlikeli bir hal alacak.

Başa dön tuşu