Yeni Testere Filminin Çekimleri Birkaç Güne Başlıyor

En Uzun Uzaklık (The Longest Yard) ve Büyükler (Grown Ups) sinemalarından de tanıdığımız Chris Rock, Testere sinemasının yine imali için Twisted Pictures bir ortaya geldi. Şimdi ismi muhakkak olmayan yeni Testere sinemasının direktörü olan Darren Lynn Bousman, Ekim 2020'de vizyona girecek olan sinemanın çekimlerinin birkaç gün sonra başlayacağını açıkladı.

“Birkaç gün içerisinde yeni Testere sinemasının çekimleri başlıyor. Yine yapacağımı düşünmediğim bir şey! Dürüst olacağım, ekrandaki vahşete hiç kimse hazır değil.”

Yeni Testere sinemasının senaryosu, Chris Rock tarafından Pete Goldfinger ve Josh Stolberg ile birlikte yazıldı. Chris Rock ve Daniel Haffner, özgün sinemanın yaratıcılarından James Wan ve Leigh Whannel ile birlikte sinemanın baş yapımcılığını da üstleniyor. Sinemanın üretimci koltuğunda Mark Burg ve Oren Koules ikilisi otururken direktörlüğünü de Darren Lynn Bousman yapacak.

Chris Rock, Mayıs ayında 2004’ten çıkan birinci sinemadan beri serinin büyük hayranı olduğunu ve seriye yeni bir sinema ekleyecekleri için epeyce heyecanlı olduğunu söz etmişti. Serinin üretimcileri Mark Burg ve Oren Koules ise Chris Rock’ın seride değişiklikler yapmak istediğini ve çekimlerin başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini söylemişlerdi.

Yeniden üretimin direktörlük koltuğunda oturacak olan Darren Lynn Bousman, seriye çok da yabancı değil. Kendisi daha evvel Testere 2, 3 ve 4’ün direktörlüğünü üstlenmişti. Yeni Testere sinemasının vizyon tarihi ise 23 Ekim 2020 olacak.

Başa dön tuşu