Yeni Testere Filminin Kadrosuna Samuel L. Jackson Katıldı

Bilindiği üzere Amerikalı aktör, direktör ve komedyen olan Chris Rock, Testere serisini sıfırdan başlatacak, yani reboot edecek. Sinemanın senaryosunu da Pete Goldfinger ve Josh Stolberg yazdı. Direktör koltuğunda ise Darrn Lynn Bousman oturuyor ve çekimler bu hafta başlayacak. Yeni haberlere nazaran sinemanın takımına efsane Hollywood yıldızı Samuel L. Jackson da eklendi.

Chris Rock, Testere serisine tıpkı Eddie Murphy'nin 48 Hours sinemasında yaptığı üzere yeni bir soluk kazandırmak istiyor. Bu yeni Testere sineması, dehşet sineması hayranları için çok farklı bir tecrübe olacak. Sinemanın içerisinde bol bol twist ve aksi köşeler bulunacağının bilgisi de üretimciler Mark Burg ve Oren Koules tarafından onaylandı.

Testerenin kıssası, Tobin Bell tarafından canlandırılan John Kramer (Jigsaw) isimli bir seri katilin etrafında dolanıyor. Jigsaw, kurbanlarını fizikî ve ruhsal olarak azap ettiği tuzaklarına düşürecek ve güçlü olanın kurtulmasını sağlıyor. Jigsaw olağanda Testere 3 sinemasında ölmştü fakat devamında gelen sinemalar onun geçmişine odaklanmıştı. Rock'un devam sinemasında Jigsaw'ın olup olmayacağı bilinmiyor.

Sameul L. Jackson'un sinemada ne kadar rol aldığı, değerli bir karakter olup olmadığı yahut hangi rolü oynadığı şimdi bilinmiyor. Sinemanın çekimleri bu hafta başlayacak ve yeni Testere sineması 23 Ekim 2020'de beyaz perdede seyircilerle buluşacak.

Başa dön tuşu