Zombieland: Double Tap’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Kadrosunda Jesse Eisenberg, Emma Stone ve Woody Harrelson üzere isimleri barındıran Zombieland, 2009 yılında vizyona girmişti. 23 milyon dolar bütçeye sahip olan sinema, 100 milyon doların üzerinde hasılat yaparak hem gişe de istediğini bulmuş hem de eleştirmenler ve izleyiciler tarafından geçer not almayı başarmıştı.

Hayranları tarafından uzun yıllardır beklenen devam sineması ise bu yılın güz aylarında Zombieland 2: Double Tap ismiyle geliyor. Ayrıyeten Sony, sinemanın birinci fragmanını da YouTube üzerinden paylaştı.

Zombieland 2: Double Tap’in devam sineması, birinci sinemanın çekirdek takımını da koruyor. Jesse Eisenberg, Emma Stone, Woody Harrelson ve Abigail Breslin’in canlandırdığı karakterlerin zombi kıyametindeki öyküsü devam ediyor. Çekirdek takımın yanı sıra sinemaya Zoey Deutch, Rosario Dawson, Luke Wilson ve Thomas Middleditch üzere isimler de ekleniyor. Sinemanın direktörü Ruben Fleischer, müellifler Rhett Reese ve Paul Warnick de devam sinemasıyla dönüş yapıyor.

Yeni sinemayla ilgili konuşan Fleischer, “Kahramanlarımızı ilk sinemadan 10 yıl sonra Beyaz Saray’a giderlerken buluyoruz. Birinci sinemadan sonra geçen 10 yılda zombiler, farklı cinslerdeki zombilere evrilmişler. En büyük tehdit ise T-800 zombileri. Daha güçlüler, daha süratliler ve daha güç ölüyorlar” dedi.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu