Yeni Venom Filminde Örümcek Adam da Yer Alabilir

Başrolünde Tom Hardy’i izlediğimiz Venom, dünya çapında 855,2 milyon dolar gişe hasılatı toplayarak, beklentilerin bir oldukça üzerine çıkmıştı. Venom, bir Marvel Comics karakteri olmasına karşın, Marvel Sinematik Evreni’nden (MCU) büsbütün bağımsız bir üretim. 

Popüler anti üstün kahramanın fikri mülkiyet haklarını elinde bulunduran Sony Pictures, içinde Venom ve Spider-Man’in olduğu bir cihan yaratmak istiyor. Venom sineması de bu cihanın birinci meyvesi olarak geçtiğimiz yıl karşımıza çıkmıştı. Birinci sineması ile muazzam bir muvaffakiyet yakalayan Venom’a iki devam sineması daha çekmeyi düşünen şirket, ünlü karakteri Tom Hardy’e emanet etmiş durumda.

Venom 2’de direktör koltuğunu, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde canlandırdığı Gollum karakteriyle tanınan Andy Serkis’e devreden Ruben Fleischer, Sony’nin Tom Holland’lı Spider-Man’i Venom serisine dahil etmek için çalıştığını söyledi.

Venom’un senaristi Jeff Pinker da, geçtiğimiz yıl bir YouTube kanalına verdiği röportajda, gelecekteki bir Venom sinemasında, Spider-Man’in kıymetli bir rol oynayabileceği ihtimalinin hiç de imkansız olmadığını lisana getirmişti.

Fleischer ayrıyeten Sony'nin Marvel ile olan mutabakatı nedeniyle Venom’un orjinal kıssasını değiştirmek zorunda kaldığını belirtti. “Venom çizgi romanda Spider-Man'den evrimleşmişti; lakin Marvel-Sony muahedesi yüzünden bunu yapamadık. Spider-Man ile Venom’un müsabakasını görmek farklı olacaktır” tabirlerini kullandı.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Venom 2’nin direktörlüğünü Andy Serkis yapacak. Direktörlük mesleğine 2017 imali biyografik drama cinsindeki Breathe sineması ile başlayan ünlü sinemacı, kısa bir müddet evvel Rudyard Kipling'in “The Jungle Book” kitabının uyarlaması olan Mowgli: Legend of the Jungle’ı yönetmişti.

En Şimdiki Haberler
  1. Caviar’dan 40 bin TL’lik Steve Jobs’lı iPhone 11 Pro Tasarımı

  2. Tepkilerden Sonra Yine Tasarlanan Sonic’in Manzarası Ortaya Çı…

  3. Xiaomi, Black Shark Telefonlara Özel Arayüz Olan JoyUI 11’i Yayın…

  4. PlayStation 5’in Donanım Özellikleri, PlayStation 4’e Kıyasla Nel…

  5. 106 Metre Yer Altındaki Avrasya Tüneli İçinde Telefonlar Nasıl Çe…

  6. Volkswagen’in 45 Yıldır Devam Eden Başarısı: Volkswagen Golf

  7. Bu Teknoloji ile Dünyanın Her Yerine Saniyeler İçinde Gidebilecek…

  8. Fiyatı 140 Bin TL Olan Dünyanın Birinci Altın Banka Kartı Basıldı

  9. Dünyanın Birinci Gebe Erkeği Thomas Beatie Hakkında Bilinen 5 Şey

  10. Yıllar Evvel Rengiyle Viral Olan Ayakkabı Tekrar Ortaya Çıktı

Başa dön tuşu