Yıldızlarla Dolu Asteroid City’den Fragman Geldi [Video]

Wes Anderson’ın haziran ayında vizyona girecek yeni filmi Asteroid City’den fragman geldi. Film, birbirinden ünlü isimlerle dolu kadrosuyla göz kamaştırıyor.

Filmlerindeki renk kullanımı, simetrik kadrajları,  ilginç kostüm kullanımları gibi kendine has tarzıyla bilinen ünlü yönetmen Wes Anderson, şüphesiz günümüzün en önde gelen sinemacılarından biri. The Grand Budapest Hotel, Moonrise Kingdom, The Royal Tenenbaums, Isle of Dogs gibi başarılı yapımlara imza atan Anderson, son olarak The French Dispatch filmiyle karşımıza çıkmıştı.

Şimdi ise 7 kez Oscar’a aday gösterilen 53 yaşındaki sinemacının yeni filmi ‘Asteroid City’den ilk fragman geldi. Komedi türünde olacak yapım, yönetmenin diğer filmlerinde olduğu gibi görkemli kadrosuyla göz kamaştırıyor.

Asteroid City fragmanı

Asteroid City filmi, 1955 yılında filmle aynı adı taşıyan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir kasabada geçiyor. Yapımda, ülkenin birçok yanından gelen öğrencileri ve velileri bir araya getiren Junior Stargaze/Space Cadet kongresi ve burada yaşanan “dünyayı değiştiren” olaylar anlatılacak.

Film, Wes Anderson ve Roman Coppola tarafından kaleme alındı. Oyuncu kadrosunda ise; Tom Hanks, Margot Robbie, Hong Chau Scarlett Johansson, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Edward Norton, Bryan Cranston, Adrien Brody, Steve Carell, Jeff Goldblum ve Maya Hawke gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Pixar’ın Yeni Animasyonu Elementals’tan Fragman Geldi [Video]

Prömiyerini mayıs ayında gerçekleştirilecek Cannes Film Festivali’nde yapması beklenen Asteroid City, 16 Haziran 2023’te vizyona girecek.

Başa dön tuşu