2000’li yılların en iyi 10 yabancı komedi filmi!

Bir sinema sever olarak öteki sinema severlerin bu manada ne kadar seçici olduklarını iddia edebiliyorum. Sonuçta her sinema severin öbür sinemalara göre daha fazla ilgi gösterdiği cinsler mevcut. Aksiyon, macera, çocuk, güldürü, drama, bilim kurgu, animasyon, hata, aile, fantezi, endişe, müzikal, gizem, tansiyon, aşk, spor, tansiyon, western ve daha birçok örnek mevcut. Lakin güldürü sinemalarının yerinin, öteki sinema çeşitlerine nazaran farklı bir yere sahip olduğunu söylemek pek de yanlış sayılmaz.

Zira ağır iş hayatından, ya da günün yorucu akımından olumsuz etkilenen ruh halimizi, vakit zaman gülerek ve eğlenerek izlediğimiz güldürü sinemaları ile tekrar motive edebiliyoruz. Sıhhatimizi korumak ve toplumsal ara şuurunu yaymak ismine konutlarımızdan ayrılmadığımız bu karantina günlerinde, güldürü sinemaları seyretmek isteyen sinema severlerin yüzlerinde bir nebze olsun tebessüm oluşturabilmek ismine, birbirinden eğlenceli 10 güldürü sinemasını sizler için bir ortaya getirdik.

Listemizde, 2000’li yıllarda çekilen ve aldığı olumlu tenkitlerle ön plana çıkan, seyri keyifli birbirinden şahane güldürü sinemaları yer alıyor. Dilerseniz lafı uzatmadan o sinemaların bulunduğu listemize gelin daima birlikte göz atalım.

İşte 2000’li yılların en güzel 10 yabancı güldürü sineması tavsiyeleri;

500 Days Of Summer – Aşkın 500 Günü

IMDb Puanı: 7.7 Puan

The Hangover – Felekten Bir Gece Serisi

IMDb Puanı: 7.8 Puan

Hot Fuzz – Sıkı Aynasızlar

IMDb Puanı: 7.8 Puan

Başa dön tuşu