Maria Filminden İlk Kareler Paylaşıldı

Haluk Bilginer ile Angelina Jolie’yi başrol olarak göreceğimiz Maria isimli filmden ilk kareler paylaşıldı. Merakla beklenen film, ABD’li soprano Maria Callas’ın hayatını anlatacak.

Sinemaseverler, son birkaç haftadır Emmy ödüllü oyuncu Haluk Bilginer ile Angelina Jolie’ye odaklanmış durumdalar. Bunun nedeni, önümüzdeki aylarda yayınlanacak olan “Maria” isimli film. Ünlü yönetmen Pablo Larrain tarafından hayata geçirilen projede, Bilginer ile Jolie’nin başrol olduklarını göreceğiz.

Şimdiyse Maria ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Çekimleri başlayan filmden ilk kareler paylaşıldı. Ancak şu an için sadece Angelina Jolie’yi görüyoruz. İlerleyen günlerde, Haluk Bilginer’i de görmemiz kaçınılmaz.

Setten paylaşılan en son görüntü bu:

Haluk Bilginer

Maria konusu:

Maria Angelina Jolie

*Maria’dan paylaşılan fotoğraf.

Maria filmi, ABD’li soprano Maria Callas‘ın hayatını ele alıyor. Filmde, sanatçının 1970’li yıllardaki Paris macerası anlatılacak.

Maria Callas’ın gerçek hikâyesi şöyleydi:

Maria Callas, döneminin ünlü sopranolarından biriydi ve New York’ta yaşarken, Aristotle Onassis ile yasak aşk yaşamaktadır. Ancak içinde şiddet ve tacizin de bulunduğu bu yasak aşk için kaçınılmaz son yaşanır. Aristotle Onassis, başka bir kadın için Maria Callas’ı terk eder. Callas, bu ihanetten sonra önce İtalya’ya, ardından Fransa’ya taşınır. Callas ise yaşadığı şeylerin ağırlığını taşıyamaz. İhaneti de sindiremeyen soprano sanatçısı, 1977 yılında, henüz 52 yaşındayken kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeder.

Maria oyuncu kadrosu:

maria filmi

*Maria’dan paylaşılan fotoğraf.

Filmde Maria Callas’ı Angelina Jolie, Aristotle Onassis’i ise Haluk Bilginer canlandıracak. Ayrıca Pierfrancesco Favino, Alba Rohrwacher, Kodi Smit-McPhee ve Valeria Golino gibi isimleri de filmde göreceğiz.

Maria yayın tarihi:

Maria, henüz çok yeni bir proje. Öyle ki çekimleri 8 hafta sürecek olan film için çalışmalar yeni başladı. Hâl böyle olunca Maria için bir yayın tarihi yok. Bu arada; çekimlerin Fransa, Yunanistan, Macaristan ve İtalya’da gerçekleştirileceğini belirtelim.

Türkiye’de Geçtiğimiz Hafta En Çok İzlenen Dizi ve Filmler Açıklandı

Başa dön tuşu