2020 Bit Artık filminin ilk fragmanı yayınlandı!

Netflix üzerinden 27 Aralık’ta yayınlanacak olan Türkçe ismi “2020 Bit Artık” sinemasının yaratıcısı ise Black Mirror’ın da yaratıcısı olan Charlie Brooker oluyor.

Orijinal ismi “Death to 2020” olan imalim hususuysa 2020 yılının yaşanmış herkesin bitsin artık bu yıl dedirten olayları yer alıyor.

2020 Bit Artık imalinin birinci fragmanı yayınlandı!

Geçtiğimiz yılın son aylarında, Çin’de ortaya çıkan bir hastalık 2020 yılında neredeyse tüm dünyayı kapladı, bununla yetmezmiş üzere; Sarsıntılar, orman yangınları, ülkelerde yaşanan protestolar üzere birçok makûs durumla 2020 yılında yüzleşmiş olduk.

Yaşanan tüm bu makûs durumlardan sonra, birçok kişi bitsin artık bu yıl demiştir. Netflix’te herkes üzere düşünmüş olacak ki, 2020 yılında yaşanmış olayları husus edinen yeni güldürüsü “2020 Bit Artık” üretimi 27 Aralık’ta seyircilerle buluşuyor. Sinemanın birinci fragmanıysa yayınlandı.

Komedi cinsinde fakat belgesel tadında olacak olan üretimin oyuncu takımında ise Hugh Grant, Samuel L. Jackson, Lisa Kudrow, Cristin Milioti, Joe Keery, Leslie Jones, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman ve Samson Kayo üzere isimler bulunuyor.

Geçtiğimiz ay sinema hakkında birinci duyuruyu yapan ünlü aktör Hugh Grant, üretimde 2020 yılının ne kadar berbat olduğunu tartışan bir tarihçiyi canlandıracağını söylemişti. Öteki oyuncuların ise hangi rolleri üstleneceği 27 Aralık tarihinde muhakkak olacak.

Başa dön tuşu