Alper Rende’nin ‘Sar Başa’ Filminin Fragmanı Yayınlandı

Günümüzün tanınan görüntü izleme platformu olan YouTube, kurulduğu günden bu yana büyümeye devam etti ve artık kurumsal şirketlerden ufak gruplara kadar birçok kişinin para kazandığı bir yer hâlini aldı. YouTube'da içerik üretenler, artık çok büyük kitlelere hitap etmeye başladılar ve ülkemizde olduğu üzere dünyanın birçok ülkesindeki bu platformun dışında da iş yapmaya başladılar.

İçerik üreticilerinin bu platformdan en çok geçiş yaptığı alan ise beyaz perde oldu. Dünyanın birçok yerinde olduğu üzere ülkemizde de büyük kitlelere sahip kanal sahipleri, kendi sinema sinemalarını çekmeye başladılar. Ülkemizdeki içerik üreticilerinden bu yola adım atan isimler ortasında Enes Batur, Başlar, Oha Diyorum üzere isimler bulunurken bunların ortasına bir yenisi daha katılıyor: Alper Rende.

YouTube’da 2 milyondan fazla aboneye sahip olan kanal, genel YouTuber sinemalarında olduğu üzere güldürü temasıyla beyaz perdeye adım atıyor. Alper Rende’nin YouTube kanalında fragmanını paylaştığı Sar Başa isimli sinemanın oyuncu takımında Ali Biçim, Kemal Can Parlak(Kendine Müzisyen), Naz Frambuaz, Alparslan Özmol yer alıyor. Sinemanın vizyon tarihi ise 23 Ağustos 2019.

Başa dön tuşu