American Horror Story’nin yeni döneminde birinci video!

Ryan Murphy imzalı American Horror Story, 9. dönem ismini özel bir tanıtımla duyurdu. Buna nazaran, Emma Roberts’ın rol alacağı yeni sezon “AHS: 1984” ekranlardaki yerini alacak.

American Horror Story’nin yeni döneminde birinci video!

“AHS: 1984″ün birinci tanıtımı, dehşet cinsinin en güçlü periyotlarından biri olan 80’leri işaret ediyor; cinsin önde gelen alt çeşitlerinden ‘slasher’ sinemalarına gönderme yapıyor. Diziye ismini veren 1984 yılında “A Nightmare on Elm Street”, “Children of the Corn” ve “Friday the 13th: The Final Chapter” üzere cinsin klasikleşmiş örnekleri izleyici karşısına çıkmıştı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

AHS SEASON 9 is called…

Ryan Murphy (@mrrpmurphy)’in paylaştığı bir gönderi ()

“AHS: 1984” önümüzdeki sonbahar aylarında prömiyer yapmaya hazırlanıyor. Dizinin gedikli isimlerinden Emma Roberts’ın tekrar takımda yer alacağı mutlaklık kazanırken başrol Sarah Paulson’ın da geri dönmesi bekleniyor. Bir başka emektar isim Evan Petersise geçtiğimiz günlerde, 9. dönemde rol almayacağını açıklamıştı.
 
American Horror Story’nin 10. dönem onayını şimdiden aldığını da not düşelim. Dizinin 9. dönemi sonbahar aylarında FX ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Başa dön tuşu