Angel Has Fallen Filminden Yeni Fragman Geldi

Lionsgate, Angel Has Fallen sinemasının yeni milletlerarası fragmanını yayınladı. Ric Roman Waugh’un direktör koltuğunda oturduğu sinema, Olympus Has Fallen ve London Has Fallen’ın devamı olacak.

Filmlerde başrolü oynayan Gerard Butler, Mike Banning isimli bir kapalı servis casusunu canlandırıyor. 2013 yılında Antonie Fuqua’nın çektiği Olympus Has Fallen ile başlayan seride, Butler’i ABD Başkanı’nı Kuzey Kore saldırısından korurken görmüştük. 70 milyon dolara mal olan üretim, gişede 170 milyon doları aşmayı başarmıştı. 2016 yılında gelen ve devam sineması olan London Has Fallen’da ise direktörlüğü Babak Najafi üstlenmişti. Londra’da geçen sinemanın bütçesi sırf 60 milyon dolar olarak açıklanmıştı. Gişede ise 205 milyon dolar kazanan sinema, Lionsgate’in yüzünü güldürmüştü. Üçüncü sinemanın resmi fragmanı ise geçen ay yayınlanmıştı.

Şimdi ise sinemanın memleketler arası fragmanı yayınlandı. Birinci fragmandan daha süratli ve ağır olan yeni tanıtım görüntüsünde birinci 30 saniye, serinin kısa bir özeti üzere hazırlanmış. Daha sonraysa Butler’ın karakterini lidere ihanetle suçlanırken görüyoruz. Casus Banning, Jason Bourne misali kaçak olarak çabasına devam ederken hem ismini paka çıkarmayı hem de intikam almayı amaçlıyor.

Başa dön tuşu