Arrow’un Final Sezonu İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Arrow'un 7. dönemi, öyküyü geleceğe gönderen ve “Sonsuz Dünyalardaki Kriz” için yer hazırlayan bir patlama ile sona ermişti. Artık, uzun müddettir devam eden serinin son döneminde ne olacağına bir göz atma vakti. Yıllar sonra biten rastgele bir dizide olduğu gibi Arrow'un gerisindeki yaratıcı grup de olabildiğince tanıdık yüzleri geri getirmek istiyor.

Yazar Beth Schwartz, dikkate alınacak çok fazla karakter olduğunu ve katiyetle bunların hepsini düşündüklerini zira onların da bu karakterlerin hayranları olduğunu açıkladı. Gelin daha fazla vakit kaybetmeden fragmana geçelim.

Arrow'un final dönemi fragmanı:

Beth Schwartz, açıklamalarına şöyle devam etti: “Herkesin mükemmel bir final dönemi geçirdiğinden emin olacağız. Gelecek dönemin heyecan verici kısmı, sadece 10 kısmı var. Beyin fırtınası yapıyoruz ve kimi geri istediğimizi düşünüyoruz zira sevdiğimiz çok fazla karakter var. Her şeye uyacağız ve mutlaka kusursuz bir dönem olacak.” 

İşte Arrow'un son sezon özeti:

Geminin şiddetli batışından sonra milyarder Oliver Queen (Stephen Amell), Kuzey Çin Denizi'ndeki uzak bir adada canlı olarak bulunmadan evvel 5 yıl boyunca ölü olarak kabul edilmiştir. Daha sonra Star City'ye döner ve ailesi tarafından yapılan yanlışları düzeltmeye ve adaletsizlikle savaşmaya başlar. 

Green Arrow olarak Oliver, takımının yardımıyla kentini kurtarır. Geleceğini keşfetmesinin akabinde Oliver, en güçlü savaşına girişir. Arrow’un son döneminde Oliver Queen, kahraman olmanın ne demek olduğu gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Başa dön tuşu