Ata Demirer’in Yeni Filmi Bursa Bülbülü Yayınlandı

Türkiye’nin en tanınan komedyenlerinden Ata Demirer, uzun mühlet sonra yine yesyeni bir sinemayla ekranlara döndü. Demirer’in yeni sineması Bursa Bülbülü, Disney+’ta yayınlandı.

Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan Cengiz karakterini merkezine alan film, şu ana kadar izleyicilerinden olumlu yorumlar toplamayı da başardı. Sinemaya gelen reaksiyonlardan kimileri şu formdaydı:

  • Ata Demirer’in yeni sineması Bursa Bülbülü’nü izlemek ve binlerce farklı içeriğe erişmek için bu ilişkiye tıklayarak Disney+ üyesi olabilirsiniz.

Bursa Bülbülü’ne gelen yansılar:

Bursa Bülbülü fragmanı:

Bursa Bülbülü konusu:

Bursa Bülbülü, çay bahçesinde şarkıcılık yapıp en büyük tutkusu albüm çıkarmak olan Cengiz’in Taşkın’la müsabakasını bahis alıyor. Ancak Taşkın’ın babası Şerafettin’in yaptığı bestenin kendi albümü için âlâ bir çıkış olacağını düşünen Cengiz, besteyi borçla satın alıyor.

Taşkın bu parayı harcadığındaysa Cengiz, parayı tekrar kazanmak için Taşkın ve kardeşi İstek ile sahneye çıkmaya başlıyor.

Bursa Bülbülü oyuncu takımı:

Başrolünde Cet Demirer’in olduğu Bursa Bülbülü, oyuncu takımında Özge Özacar, Cem Gelinoğlu, Melek Baykal ve Tarık Papuççuoğlu üzere kıymetli isimlere yer veriyor.

Başa dön tuşu