Oyuncak Hikayesi 4, 118 Milyon Dolar Hasılat Yaptı

İlk olarak 1995 yılında vizyona giren ve başrollerinde Tom Hanks, Tim Allen ve Don Rickles üzere ünlü isimlerin yer aldığı Oyuncak Öyküsü sinema serisinin son sineması, 21 Haziran 2019'da Türkiye'deki sinema salonlarında yerini aldı. Birinci olarak Fransa'da açılışını yapan ve 14 Haziran tarihinde gösterilen Oyuncak Öyküsü 4 sineması, bu haftayı 118 milyon dolar hasılatla kapattı.

Bir buçuk haftada yapmış olduğu hasılatla tüm Oyuncak Kıssası sinemalarını (Oyuncak Kıssası 1: 29,1 milyon dolar, Oyuncak Öyküsü 2: 57,3 milyon dolar, Oyuncak Kıssası 3: 11 milyon dolar) geride bırakan Oyuncak Öyküsü 4, 2019'un en çok hasılat yapan sinemaları listesinde de Avengers: Endgame ve Captain Marvel'ın arkasında 3. sıraya yerleşti. 

Büyük bir muvaffakiyete imza atan ve gişesini önümüzdeki günlerde daha da katlayacağı kestirim edilen Oyuncak Kıssası 4, çocukların bu yılki en vazgeçilmez sineması hâline gelme potansiyelini barındırıyor. Ülkemizde de hâlihazırda vizyonda olan Oyuncak Kıssası 4'ü seçilmiş sinemalardan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu