Netflix Türkiye’de Ekim Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmler

Son yılların en tanınan çevrimiçi dizi ve sinema platformu Netflix, yeni içerikleriyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Platforma sistemli olarak içerik eklemeyi sürdüren Netflix, ekim ayında da geleneği bozmuyor ve karşımıza pek çok yeni üretimle çıkmaya hazırlanıyor. 

Dilerseniz artık, Netflix Türkiye'ye ekim ayında gelecek içeriklere ve Netflix'in bu içeriklerle ilgili yayınlamış olduğu tanıtım videolarına bakalım.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix dizileri

Peaky Blinders: 5. Dönem (04/10/2019)

2013 yılında yayınlanan birinci kısmıyla seyircilerin karşısına çıkan Peaky Blinders'ın 5. döneminde çetenin maceralarına eşlik etmeye devam edeceğiz. Bakalım çöken borsanın yol açtığı sıkıntılar çözülebilecek mi?

Living With Yourself (18/10/2019)

Hayatının her alanında hüsrana uğramış olan bir adam, gizemli bir tedavinin akabinde kendini sorgulamaya başlar. Bir mühlet sonra eski benliğinin yeniden kendisine ilişkin daha farklı bir versiyonuyla değiştirildiğini fark eden bahtsız adamın başına gelenler, hepimizi düşündürecek.

Daybreak (24/10/2019)

Bu dizide liseli bir gencin kıyamet sonrası bir dünyada, kayıp aşkını aramasına şahit olacağız. Düşününce kolay gelebilir tahminen fakat içerisinde bulunduğunuz dünya zombi ve Mad Max gibisi çetelerle doluysa bir sefer daha düşünmek gerekiyor.

The Kominsky Method: 2. Dönem (25/10/2019)

İlk dönemiyle milyonları güldürmeyi başaran The Kominsky Method'un ikinci dönemi da gümbür gümbür geliyor. Bu dönemde da Sandy Kominsky ve yakın dostu Norman Newlander'ın maceralarına şahit olmaya devam edeceğiz.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix filmleri

El Camino: A Breaking Bad Movie (11/10/2019)

Yayınlandığı devirde tüm dünyayı tesiri altına alan efsane dizi serisi “Breaking Bad”in devam niteliğindeki sineması El Camino: A Breaking Bad Movie, ekim ayının tahminen de en merak konusu olan içeriklerinden bir tanesi.

The Forest of Love (11/10/2019)

Karizmatik bir başkan, takipçilerini ne hale sokabilir? The Forest of Love sineması tam olarak bu sorunun karşılığını verecek olan bir üretim olarak karşımıza çıkacak.

Seventeen (18/10/2019)

Kaybolan köpeğini bulmak için ıslahevinden kaçan bir çocuğun kıssası. Köpeğini ararken büyükannesi ve ağabeyi ile yolları tekrar kesişecek olan çocuğun öyküsü, hepimize duygusal anlar yaşatacak.

The Laundromat (18/10/2019)

Sigorta sahtekarlığını araştıran bir bayan, Panama'daki iki avukatın dünyanın mali sistemini nasıl istismar ettiğini ortaya çıkartacaktır.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix belgeselleri

Breakfast, Lunch & Dinner (23/10/2019)

Dünyanın dört bir köşesinin yemek kültürlerini keşfetmeye hazır mısınız? Şef David Chang ve ünlü konukları, size tadı damağınızda kalacak bir şölen hazırladılar.

Little Miss Sumo (28/10/2019)

21 yaşındaki sumo güreşçisi Hiyori'nin resmi karşılaşmalardan men edilmiş olması, onun sumoya olan sevdasını azaltmıyor. Hiyori artık, sumo güreşi için ring dışında çaba ediyor.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix çocuk ve aile içerikleri

Süper Öcüler: 3. Dönem (04/10/2019)

Eğlence meraklısı öcülerimiz üçüncü dönemde da dünyayı keşfetmeye çalışırken yeni arkadaşlar edinecekler ve yaşadıklarından ders çıkaracaklar.

Greenhouse Academy: 3. Dönem (25/10/2019)

Sadece “elitlerin” kabul edildiği yatılı bir okula gitmeye başlayan kardeşler rekabet ve aşkın yanı sıra, kısa bir mühlet evvel kaybettikleri anneleriyle de ilgili bir sırla karşılaşacaklar.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix animeleri

Seis Manos (03/10/2019)

Bir dövüş ustanın elinde büyüyen yetimler; gizemler, fedakarlıklarla dolu bir seyahate adım atacaklar.

Kengan Ashura: 2.Sezon (31/10/2019)

Şirket uzlaşmazlıkları genelde parayla çözülür. Fakat Kengan Ashura'da paranın hiçbir ehemmiyeti yok. Değerli olan dövüşmek ve kazanmak.

Ekim ayında yayınlanacak, Netflix imali olmayan dizi ve filmler

Korku Seansı (01/10/2019)

Doğaüstü olayları inceleyen Ed ve Lorraine Warren'in dehşet ve tansiyon dolu maceralarına hazır olun. 

The Good Place: 3. Dönem (02/10/2019)

Fantastik güldürü cinsindeki The Good Place, ahirete giden bir bayanın aslında o kadar da düzgün olmadığını anlaması ve eski hayat sistemini değiştirmesini husus ediniyor. 20'şer dakikalık kısımlardan oluşan dizi, 2 Ekim'de sizlerle.

The Walking Dead: 9. Dönem (09/10/2019)

İlk kısmı 2010 yılında yayınlanan The Walking Dead dizisi, her dönemiyle büyük ses getirmeyi başardı. Dizi kesiminin fenomenleşen üretimlerinden bir tanesi olan The Walking Dead'in 9. dönemi da ekim ayında Netflix'te olacak.

Mükemmel Ahenk 3 (12/10/2019)

Müzik temalı sinemaları sevenler için başyapıt niteliğinde olan Harika Ahenk serisinin üçüncü sineması, 12 Ekim tarihinde yayınlanacak.

Alacakaranlık sinemaları (23/10/2019)

Dünyanın en tanınan vampir kitap ve sinema serisi olan Alacakaranlık da ekim ayı içerisinde Netflix'e katılan içeriklerden olacak. Bu bağlamda Alacakaranlık, Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay, Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma ve Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Kısım 1 sinemaları 23 Ekim 2019 tarihi prestijiyle Netflix'teki yerini alacak.

Netflix Türkiye'nin ekim ayı içerikleri için yayınladığı görüntüyü çabucak aşağıda bulunan kısımdan izleyebilirsiniz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu