Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin Afişi Yayınlandı

Türkiye'deki polisiye dizilere apayrı bir soluk getiren ve uzun mühlet sonra hayranlarıyla tekrardan buluşmaya hazırlanan Behzat Ç.'den yeni bir afiş geldi. Yayınlanma tarihine an prestijiyle bir hafta kalan efsane dizi, yeni dönemiyle BluTV'de yayınlanacak.

Dizinin 'kemik kadrosu' diyebileceğimiz birçok kişiyi yeniden görebileceğimiz dizide başrolde Erdal Beşikçioğlu yer alırken Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, İnanç Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sempatik, Rıdvan Aybars Seviye, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik üzere isimler de bulunacak.

Birçok kişi, altı yılın akabinde 9 kısımlık birinci dönemiyle seyirciyle buluşacak olan Behzat Ç. için heyecanlanmış durumda. Ayrıldığı vazifesine tekrardan dönecek olan Behzat Ç.'nin kıssasına kulak vereceğimiz dizide, birkaç kısım için Behzat Ç.'yi polis olarak görmeyeceğiz üzere duruyor.

Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem'in kaleme aldığı ve Serdar Akan'ın yönettiği Behzat Ç.'nin fragmanını izlemek için aşağıdaki görüntüyü kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu