Boğazınız düğümlenecek! Birbirinden güzel 10 dram filmi!

Koronavirüs sebebi ile konutlarımızda kalmak durumunda olduğumuz şu günlerde bir de ramazan telaşı yaşıyoruz. Önlemler kapsamında devlet yetkilileri tarafından alınan sokağa çıkma yasağı titizlikle uygulanırken vatandaşlar da yasağa riayet ediyor. Bu bağlamda hem karantina sürecinde kalmak zorunda olanlar hem de oruç tutanlar için vaktin geçmesi kimi vakit pek de kolay olmuyor.

İftar saatinin gelmesini dört gözle bekleyenlerden biriyseniz sizlere önereceğimiz birbirinden hoş dram sinemaları ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. Bunun için tek yapmanız gereken listemize göz atmak ve bu sinemalardan birini seçmek olacak!

Talaash

En sevilen Aamir Khan sinemalarından birisi olan Talaash, eşi ile mutsuz bir hayat süren bir polisin kendi içerisinde yaşadığı git gelleri olağanüstü bir halde ele alıyor.

Gönül Yarası

2005 yılında izleyenler ile buluşan sinema, taksicilik yapan emekli öğretmen Nazım ile pavyonda çalışan Dünya’nın öyküsünü mevzu alıyor.

Umudunu Kaybetme

Will Smith’in başrolde oynadığı sinemada baş karakter Chris Gardner’ın oğlu ile olan ömür hikayesi gözler önüne seriliyor.

Başa dön tuşu