Breaking Bad’in Filminden İlk Fragman Geldi

İlk olarak 20 Ocak 2008’de izleyicilerin beğenisine sunulan Breaking Bad dizisi, 29 Eylül 2013’de son kısmıyla ekranlara veda etmişti. Bir müddettir sinemasının çekimlerinin sürdüğünü bildiğimiz Breaking Bad ile ilgili bir fragman yayınlandı ve sinemanın ismi ve yayın tarihi belirli oldu.

Yayınlanan kısa fragman ile birlikte, sinema hakkındaki savlardan daha fazlasını elde edebildik. Cumartesi günü bir Reddit kullanıcısının paylaştığı fotoğrafta, sinema hakkında biraz bilgi sahibi olmuştuk. Ekran görüntüsü Netflix üzerinde görünüyordu ve ismi de açık bir formda belirli oluyordu.

Şubat ayında filmin Netflix platformunda yayınlanacağı duyurulmuştu, bu da Reddit kullanıcısının ortaya çıkardığı ekran imgesinin doğruluğunu güçlendirdi. Bunun ardından Netflix’te filmin sayfası çabucak kapatıldı lakin bu sızıntı sinemanın biraz daha erken tanıtılmasına sebep oldu. 2008 ve 2013 ortasında yayınlanan dizide Bryan Cranston’un oynadığı Walter White karakterine odaklanılmıştı.

El Camino filminde ise Jesse Pinkman’ın diziden sonraki hayatı temel alınacak. İsmi tam olarak “El Camino: A Breaking Bad Movie” halinde belirlenen sinema, 10 Kasım 2019’da izleyicilerle buluşacak. Sinemanın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu