Bu Hafta Çıkan ve İzlemeniz Gereken 9 Yeni Fragman

Bu hafta yayınlanan ve yeni gelecek dizi ve sinemalar hakkında bilgiler veren 9 fragmanla karşınızdayız. Yayınlanan fragmanların en ilgi çekicilerinden birisi, Apple TV Plus’ı tanıtırken hiç sinema fragmanı izletmeyen Apple’ın Tv Plus için çekilen yeni dizisi 'Bütün İnsanlık İçin' dizisinin fragmanı oldu.

Jessica Jones:

Jessica Jones’un üçüncü ve son dönemi için birinci fragman yayınladı. Fragmana nazaran bu dönem sahiden değişik ve hayli gizemli bir cinayetin gizemini çözmeye odaklanıyor. Dizinin son dönemi 14 Haziran’da Netflix üzerinden izlenebilir.

Ad Astra:

Film, bir uzay tansiyon sineması üzere görünüyor. Bir bilim kurgu sinemasının yanı sıra üst seviye bir aksiyon sineması izleyeceğiz denilebilir. Sinemanın fragmanının bile ne kadar etkileyici olduğu görülüyor. İsim Astra, 20 Eylül’de vizyona girecek.

Aslan Kral (The Lion King):

Genelde bu kadar kısa bir fragman görmüyoruz. Sinemanın öyküsüyle ilgili yeteri kadar bilgi alamıyoruz fakat Beyonce’un Aslan Kral sinemasında sesini duyuyoruz ve bu bir kısmın ilgisini çekeceğe benziyor. Sinema 19 Temmuz’da çıkıyor.

Bütün İnsanlık İçin (For All Mankind):

Apple, Mart ayında duyurduğu Apple TV Plus’ta hiç fragman göstermediği için epey eleştirilmişti. Teknoloji devi, bu haftaki WWDC etkinliğinde yeni dizisinin fragmanını yayınladı. Dizi, Apple TV Plus’ın piyasaya girmesiyle ortaya çıkacak.

Ford V Ferrari:

Asfaltın Hükümdarları, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek öyküsünü bahis alıyor. Yarış sinemalarını sevenlerin merakla bekledikleri sinemanın fragmanı yayınladı. Ford V Ferrari, 15 Kasım’da vizyona girecek.

Yapılmamış (Undone):

Undone, Raphael Bob-Waksberg ve Kate Purdy tarafından yaratılan ve Rosa Salazar'ın başrol oynadığı bir Amerikan yetişkin animasyon güldürü ve drama internet dizisi olacak. 2019 yılının sonunda Amazon Prime Video'da gösterime girecek olan dizinin fragmanı yayınlandı.

Kale (The Rook):

Dizi, bir gün uyandığında özel güçlere sahip olduğunu anlayan, gizemli bir geçmişe sahip ve özel bir casus olduğunu öğrenen bir bayan etrafında oluşuyor. Bu fantastik dizi, 30 Haziran’da başlayacak.

Luce:

Luce, Sundance’de epeyce güzel yorumlar alan bir sinema oldu. Sinema, ansızın çeşitli yanılsamalar için kuşku çeken parlak bir lise öğrencisini anlatıyor. Sineması izleyenlerin yorumlarına göre fragmana bakıp önyargılar oluşturan izleyiciler sineması izleyince pişman olacak. Hayli övülen bu sinema, 2 Ağustos’ta çıkıyor.

Rolling Thunder Revue: Bir Bob Dylan Öyküsü:

Daha evvel de Bob Dylan belgeseli hazırlayan Martin Scorsese, yeni bir sinema ile geliyor. Martin Scorsese, Bob Dylan'ın 1975 tarihli ünlü Rolling Thunder Revue turnesinin kıssasını Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story ile anlatacak. Belgesel 12 Haziran’da Netflix üzerinden yayınlanacak.

Bu haftanın fragmanlarını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de fragmanlar hakkındaki fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Başa dön tuşu