Bu hafta vizyona giren 6 sinema (9 Ağustos)

Sadık Bir Adam

Bir çiftin münasebeti; bayanın adamı, adamın en yakın arkadaşı için terk etmesi ve arkadaşı ölünce de adama geri dönmesiyle komplike bir hal alır. Fransız sinemalarının meşhur yüzlerinden Louis Garrel’in bu sefer hem kamera önünde hem de direktör koltuğunda yer aldığı sinemada, 90’ların en tanınan isimlerinden Laetitia Casta ve Lily-Rose Depp yer alıyor.

Dora ve Kayıp Altın Şehri

Hayatının birçoklarını ailesi ile birlikte ormanı keşfettikten sonra, hiçbir şey Dora’yı (Isabela Moner) hayatının en tehlikeli macerası için hazırlayamaz: Lise! Her vakit bir kaşif olan Dora, ebeveynlerini kurtarmak için çıktığı canlı bir macerada, kendini bir anda Boots (en yakın arkadaşı olan bir maymun), Diego (Jeff Wahlberg), gizemli bir orman sakini (Eugenio Derbez) ve bir küme gence öncülük ederken bulur ve kayıp altın kentin ardındaki imkansız gizemi çözer.

Bring the Soul: The Movie

BTS çığır açan “Love Yourself” tipinin akabinde BRING THE SOUL: THE MOVIE ile sinema perdelerine geri dönüyor. Sahnedeki tüm ışıklardan daha göz alıcı olan küme bu sefer bizi perde ardına davet ediyor. BTS Avrupa tiplerinin en son konserinden sonraki gün, Paris’te bir otelin çatı katında, yeni kentleri deneyim etmekten, dünya çapında binlerce ARMY önünde performans sergilemeye, kendi öykülerini anlatıyor. Avrupa Turu’nun modülü olan süper konser performanslarının yanı sıra kümenin samimi konuşmalarını içeren ve BTS’nin sahne dışındaki dünyasına kısa bir bakış olan bu sinema aktifliği kaçmaz! BTS’in seyahati devam ediyor!

Kanlı Efsane

Bir gazeteci efsaneye nazaran şeytani bir kümenin yönettiği tehlikeli, asırlık ve uğursuz olduğuna inanılan soruşturmanın içine çekilir. Bu araştırma kimi şeytani güçleri gün yüzüne çıkarır.

Başa dön tuşu