Game of Thrones Hayranlarından İmza Kampanyası

Popüler kültüre dair çok yüzeysel bir bilginiz bile olsa Game of Thrones dizisini duymuşsunuzdur. Dizinin tam iki yıl beklenen final dönemi bu yıl gösterime girdi fakat beşerler son dönemde bekledikleri hiçbir şeyi bulamadılar. Bu müddette çok fazla sayıda insan, diziye karşı yansısını ortaya koydu.

Bu reaksiyonlar, en son bir imza kampanyasına da yansıdı. Yakın vakitte internet üzerinden başlayan bu imza kampanyasına büyük bir ilgi var. Change.org’da başlatılan kampanyada bu yazı yazılırken 230 binden fazla kişi imza vermişti.

Kampanyayı başlatan bireyler, “David Benioff ve D.B. Weiss, sırtlarını dayayacakları bir kaynak malzeme (örneğin kitaplar) olmadığında yetersiz muharrirler olduklarını ispatladılar.

Bu dizi manalı bir final dönemini hak ediyor.

Beklentilerimi boşa çıkart ve bunu gerçekleştir, HBO!” sözünü kullandılar.

HBO’nun hakikaten bu talebe karşılık verip vermeyeceği bilinmiyor lakin hayranlar bu kampanyayı imzalamaya devam ediyor. Siz de imza vermek istiyorsanız buradan devam ederek kampanyaya katılabilirisiniz.

Dizinin yayınlanan son kısmı olan The Bells ve ondan evvelki kısmı The Last of the Starks, seyircilerden epeyce karmaşık reaksiyonlar almış ve dizi tarihinin en düşük notlara sahip kısımları olmuştu. Bu yansıların altında yatan epeyce farklı sorunlar vardı. 19 Mayıs’ta yayınlanacak final kısmının nasıl reaksiyon göreceği de merak konusu.

Sansa Stark’ı oynayan Sophie Turner, dizi finalinin kimi hayranlarda hayal kırıklığı yaratacağını lakin birtakım hayranları da memnunluktan göklere çıkaracağını söylemişti. Görünüşe göre kimse öyle havalara yükselmiş üzere görünmüyor, en azından şu ana kadar.

Kampanyadan bir sonuç çıkıp çıkmayacağını daima bir arada göreceğiz.

Başa dön tuşu