Bu Hafta Yayınlanan ve İzlemeniz Gereken 7 Fragman

Her hafta yaptığımız ve klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yeniden karşınızdayız. Sizler için bu hafta da yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Bu hafta listemizde 7 adet fragman bulunuyor. Gelin daima birlikte bu listeye bir göz atalım.

Doctor Sleep:

Stephen King’in kitaplarının sinemaya uyarlanması son yıllarda hayli tanınan oldu. Daha evvel çekilen ve Stephen King’in kitabından uyarlanan The Shining’in devamı olan Doctor Sleep biraz bekledikten sonra vizyona girmeye hazır. Sinema, Stanley Kubrick klasiklerinden çok farklı fakat yeniden de epeyce ürkütücü görünüyor. Sinema 8 Kasım’da çıkacak.

Frozen 2:

Çocukların ortasında epey beğenilen ve sevilen Disney’in Frozen sinemasının ikinci sineması olan Frozen 2’nin birinci uzun fragmanı yayınladı. Fragman, izleyiciyi heyecanlandıracak macera ögeleri barındırırken izleyicilerden çok büyük bir beğeni aldı. Frozen 2, 22 Kasım’da sinemalarda.

Pennyworth:

Alfred Pennyworth'ün gençlik yıllarını ekrana taşıyacak olan dizi, eski bir asker olan karakterin, 1960'lar Londra'sında yaşadığı maceralı hayatı aktaracak. Güvenlik dalında çalışmaya başlayan Alfred Pennyworth’un, Batman'in babası Thomas Wayne ile tanışınca hayatının nasıl değiştiğine daima bir arada eşlik edeceğiz. Epix, Pennyworth’un birinci fragmanını yayınladı. Dizi 28 Temmuz’da başlayacak.

Official Secrets:

Filmde Keira Knightley, Katherine Gun rolünde izleyici karşısına çıkıyor. Hayli süratli ilerleyen birinci fragmanda Katherine Gun’ın inandığı bedelleri savunmak maksadıyla verdiği kararın ferdî hayatı üzerindeki tesirleri gözler önüne seriliyor. İngiltere’de periyodun politik atmosferinin de hatırlatıldığı fragman, Gun’ın kendisine pürüz teşkil eden dış etkenlerle çabasının de altını çiziyor. Sinema 30 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak.

Succession 2.Sezon:

İlk dönemiyle izleyicilerinden tam puan alan ve birçok mükafata aday gösterilen Succession, bu yıl 2. dönemiyle ekranlara geri dönüyor. Jesse Armstrong’un yaratıcısı olduğu dizi; dev bir medya şirketinin sahibi olan Roy ailesi etrafında dönüyor ve babalarının hastalığının akabinde şirketin idaresini devralmak için birbirleriyle çaba eden kardeşlerin çekişmesine odaklanıyor. Dizinin ikinci dönemi 11 Ağustos’ta başlayacak.

Late Night:

Amazon Studio, Late Night için son bir fragman yayınladı. Late Night’ın odağında bir talk show programının sunucusu Katherine ile onun yeni işe aldığı Molly karakterleri yer alıyor. Katherine ve Molly ortasındaki birbirinden komik olaylara şahit olacağımız sinema, hem vaktin ruhuna uygun konseptiyle hem de cümbüş kesimindeki cinsiyet ayrımcılığı üzere değerli bir mevzuyu ele almasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sinemanın vizyona giriş tarihi şimdi netleşmedi.

Dark 2.Sezon:

İlk dönemiyle epeyce büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve çok fazla olumlu yorum alan Netflix’in Alman dizisi Dark, ikinci dönemiyle karşımıza geliyor. Netflix, Dark’ın ikinci dönem fragmanını paylaştı. Birinci dönemde olduğu üzere ürpertici hava ikinci dönemde da karşımızda olacak üzere. Dark ikinci dönem 21 Haziran’da Netflix’e gelecek.

Başa dön tuşu