Bu Hafta Yayınlanan ve İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Her hafta hazırladığımız haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yeniden karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Gelin bu haftanın fragmanlarına yakından bakalım.

Zombieland: Double Tap

Başlığında ‘zombi’ geçen bir sinema olmasına karşın Zombieland’in bu fragmanı, içerisinde çok az aksiyon barındırıyor. Birinci Zombieland’in neredeyse üstünden 10 yıl geçti ve yepyeni takım bu kıyamet temalı kainatta tekrar çok eğlendi. Sinema 18 Ekim’de vizyona girecek.

A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood, bir röportajcının gözünden Bay Rogers’ın ne kadar nazik olduğunu anlatıyor. Sinema gerçek olaylardan esinlenerek yazıldı ve çekildi. Sinema 28 Kasım’da vizyona giriyor.

Gemini Man

Bir sinemada bir adet Will Smith bulundurmak epey ehemmiyetli bir iş, Gemini Man’de ise iki adet Will Smith görüyoruz. Sonucunda ise ortaya epeyce eğlenceli bir sinema ortaya çıkmış üzere görünüyor. Sinema 11 Ekim’de vizyona girecek.

Harriet

Luke Cage’in bir kısmını de yönetmiş olan ve tıpkı vakitte bir aktör de olan Kasi Lemmons, Harriet Tubman hakkındaki bu gergin biyografinin direktör koltuğunda oturuyor. Sinema 1 Kasım’da vizyona girecek.

Jojo Rabbit

Marvel’ın Yıldırım Yaradanı Thor’un son solo sineması Ragnarok’u yönetmiş olan Taika Waititi, bu sinemada de direktör koltuğunda oturuyor ve Hitler’i II. Dünya Savaşı’nda yine hayal ediyor. Şayet Thor: Ragnarok’u beğendiyseniz muhtemelen bu sineması de beğenebilirsiniz. Sinema 18 Ekim’de vizyona girecek.

Catherine The Great

HBO, yüksek tesir yaratan Chernobyl küçük dizisinden sonra yeni bir küçük diziyle geliyor. Dizinin başrolünde Helen Mirren yer alıyor. Dizi bu Sonbaharda vizyona girecek.

The Goldfinch

The Goldfinch, duygusal bir romanın sinema adaptasyonu olacak ve sinemanın vakitten vakte atladığı halde hoş bir kompozisyon oluşturduğunu görebilirsiniz. Sinema 26 Eylül’de vizyona girecek.

Angel Has Fallen

Serinin üçüncü sinemasının geleceği pek düşünülmüyordu lakin görünen o ki ikinci sinema büyük bir hit oldu. Üçüncü sinemada yeniden Gerard Butler, zımnî servis casusunu canlandırıyor lakin bu kere kendisi lideri kurtarmalı. Sinema 23 Ağustos’ta vizyona girecek.

Başa dön tuşu