Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 10 Fragman

Her hafta hazırladığımız ve artık klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yeniden karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Hiç vakit kaybetmeden gelin fragmanlara yakından bakalım.

1. Knives Out

Başrolünü James Bond olarak bildiğimiz Daniel Craig’in üstlendiği sinemanın direktörü “Tetikçiler”, “Star Wars: Son Jedi” üzere sinemalara imza atan Rian Johnson. Kapalı bir cinayetin araştırıldığı sinemada Chris Evans, Lakeith Stanfield, Christopher Plummer, Jamie Lee Curtis, Toni Collette ve Michael Shannon üzere isimler de rol alıyor. Sinema 27 Kasım’da çıkıyor.

2. The Secret Garden

The Secret Garden, 1911 yılında Frances Hodgson Burnett tarafından yazılan bir roman. Bu roman İngiliz çocuk edebiyatının en kıymetli yapıtlarından biri olarak görülüyor. Daha evvel 1993 yılında sinema uyarlaması yapılan kitabın yeni bir uyarlaması daha geliyor. Marc Munden’in yöneteceği sinemanın başrolünde Colin Firth yer alıyor. Sinema 17 Nisan 2020’de vizyona girecek.

3. Raising Dion

Eşinin vefatını araştırmak için yola çıkan genç bir annenin, oğlunun üstün güçlere sahip olmasını fark etmesiyle onu muhafaza içgüdüsünü izleyeceğimiz Raising Dion’un yapımcılığını Michael B. Jordan yapıyor. Alisha Wainwright ve Ja’Siah Young üzere isimlerin rol aldığı dizi 4 Ekim’de Netflix’te gösterime girecek.

4. Dickinson

Dickinson dizisi, 19 yy'da  Amerika'nın Massachusetts eyaletinde ailesi ve kardeşleriyle yaşayan Emily Dickinson'ın hayatını bahis alıyor. Apple TV+’ın yepyeni içeriklerinden birisi olan Dickinson, 1 Kasım’da gösterime başlıyor.

5. Living With Yourself

Başrolünde Paul Rudd’un rol aldığı dizi hem güldürü hem de bilim kurgu ögelerini barındıracak. Hayatını değiştirmek isteyen bir adamın eforunu ve bu uğraşın farklı sonucunu görmek için tarih ise 18 Ekim. Dizi Netflix’te yayınlanacak.

6. The Rhythm Section

The Handmaid’s Tale ile tanıdığımız Reed Morano’nun yönettiği, Blake Lively ve Jude Law’ın başrolünde oynadığı sinema, ailesinin bir uçak kazasında ölmesinin akabinde bu olayı araştıran ve bu durumun bir kaza olmadığını öğrenip suikastçı olan Stephanie Patrick’in hayatını anlatıyor. Sinema 31 Ocak’ta gösterime girecek.

7. Living Undocumented

Selana Gomez’in yapımcılığını üstlendiği belgesel, ABD’de yetkisiz yaşayan ve her an hudut dışı edilme tehlikesiyle baş başa kalmış sekiz göçmen ailenin başından geçenleri anlatıyor. ABD göç sistemini aydınlatacak belgesel 2 Ekim’de Netflix’te.

8. Dark Waters

Dark Waters, yıllarca süren bir kimyasal atık skandalını ortaya çıkaran çevreci avukat Robert Bilott’un kıssasını anlatıyor. 670 milyon doların üzerinde tazminat ödemeyle sonuçlanan çevrecilik uğraşının sineması 22 Kasım’da gösterime girecek.

9. In The Tall Grass

Cal ve Becky isimli iki kardeşin uzun otların ortasında yardım bekleyen anne ve oğluna yardım ederken başlarına gelen olayı anlatan sinema, 4 Ekim’de Netflix’te.

10. Countdown

Genç bir hemşire, ne kadar ömrünün kaldığını iddia eden bir taşınabilir uygulama indirir ve uygulamaya nazaran üç gün sonra öleceğini öğrenir. Bu sırada peşine takılan gizemli bir şey keşfeder. Üç gün dolmadan bu gizemi çözmeye çalışan bayanın uğraşını anlatan sinema 25 Ekim’de sinemalarda.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 10 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Geçen haftaki listemizi kaçırdıysanız üstteki temastan o fragmanlara da göz atabilirsiniz. Her hafta bu stil içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu