Online izleyebileceğiniz en iyi 10 film!

Evde dinlenirken, bu durumu sıcak çay ya da kahve ile bir arada hoş bir sinema keyfine çevirmek isteyenler için birbirinden hoş birçok sinema mevcut.

Ancak filmseverler, sinema seçme konusunda hayli seçici olabiliyor. Sahiden de o anki ruh halimize uygun sineması bulmak ya da güzelimize gidecek yeni sinemalar keşfedebilmek, sahiden bazen güç olabiliyor.

Eğer siz de hangi sineması izleyeceğiniz konusunda kararsız kaldıysanız bu içeriğimizde yer alan sinemalara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Zira hazırlamış olduğumuz listemizde, online olarak izleyebileceğiniz en düzgün sinemalardan 10 öneriyi sizler için sıraladık. Üstelik listemizde yerli sinemalar de mevcut.

Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan bu sinemaların hangileri olduğuna daima birlikte göz atalım.

İşte online izleyebileceğiniz en âlâ 10 sinema;

Cargo (Netflix) 

Cargo, dehşet çeşidinin en sevilen örneklerinden zombileri odak noktasına taşıyor. Sherlock’tan tanıdığımız Martin Freeman’ın yer aldığı sinemanın, tansiyon severler için en yeterli seçeneklerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Kaybedenler Kulübü (puhuTV) 

Kaan ve arkadaşı Mete, doğaçlama bir radyo programı yaparlar. Birebir vakitte Kaan bir yayınevi işletir. Akşamları ise Mete’nin barında vakit geçirir. Bir gün Kaan bara gelen Zeynep isminde bir bayanla tanışır. Birbirlerine aşık olurlar ve sık sık görüşmeye başlarlar. Bu münasebet Kaan ve Zeynep’in hayatını değiştirecektir. 

Bird Box (Netflix) 

Yine bu yılın düzgün üretimlerinden olan Bird Box, kısa bir sürede Netflix’in en çok izlenen sineması oldu. Oscar Ödüllü Sandra Bullock’un başrolünü üstlendiği sinema post-apokaliptik bir dünyayı gözler önüne seriyor. Bu çeşit kıyamet senaryolarından hoşlanıyorsanız, Bird Box tam olarak size nazaran. 

Başa dön tuşu