Kahkahalara boğulacaksınız! Netflix’ten Cinayet Süsü bombası!

Tüm dünya koronavirüs ile çaba ederken yetkililer vatandaşlara konutta kalın ikazlarında bulunuyor. Türkiye’de de sokağa çıkma yasağı devam ederken, hem karantina hem ramazan sürecinde vakit geçirmekte zorluk çeken bireylerin imdadına tanınan platform Netflix yetişti!

Üyelik kapsamında kullanıcı kitlesine arşivinde yer alan dizi, sinema ve çeşitli belgesellerden yararlanma imkanı sunan tanınan platform olan Netflix, takipçilerine bir müjde daha verdi! Son periyotta karantina ve koronavirüs sürecinden ötürü kullanıcı sayısı süratli bir formda artan Netflix‘in bir tanınan güldürü sinemasını daha paylaşması takipçilerini ziyadesiyle keyifli etti.

Kahkahalara boğulacaksınız! Netflix’ten Cinayet Süsü bombası!

Hem ramazan hem karantina derken vakit geçirmekte zorlandığımız şu günlerde bu türlü üretimlerin sunulması kullanıcılar tarafından da takdir ile karşılanıyor. Hatırlayacak olursanız kelam konusu platformda geçtiğimiz ay da Recep İvedik 6 yayınlanmıştı!

Ali Atay’ın direktör koltuğuna oturduğu sinemanın baş rollerini ise Uğur Yücel, Binnur Kaya ve Cengiz Bozkurt paylaşıyor. 25 Ekim 2019 tarihinde vizyona giren imal, gizemli bir seri katil olayını çözmeye çalışan bir cinayet ofis grubunun başından geçen komik olayları ele alıyor. Netflix böylece 110 dakika süren bu keyifli öyküyü de konutlarımıza getirmiş oluyor.

Başa dön tuşu