Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Fragman

Bu hafta yayınlanan; yeni gelecek dizi ve sinemalar hakkında bilgiler veren 7 fragmanla karşınızdayız. Yayınlanan fragmanların ortasında “Knives Out” ve “Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein” sinemaları dikkat çekiyor. Artık gelin daima birlikte bu hafta yayınlanan fragmanlara birlikte göz atalım.

1. Knives Out

Gizemli bir cinayet hadisesini mevzu edinen sinemada başrolü Daniel Craig üstleniyor. Direktör koltuğunda ise “Star Wars: Son Jedi” sinemasının de direktörü olan Rian Johnson oturuyor. Polisiye cinsindeki bu sinemanın senaryosu da direktörü tarafından kaleme alınmış. Sinema, 27 Kasım’da vizyona girecek.

2. Jumanji: The Next Level

2017 imali olan “Jumanji: Yabanî Orman”ın devamı niteliğinde olan sinemada başrolü yeniden Dwayne Johnson üstleniyor. Yeni sinemada grup, yeniden bir ortaya geliyor ve kurak çöllerde, karlı dağlarda güçlü işlerin üstesinden gelmeye çalışıyor. Sinema, 13 Aralık’ta bizlerle olacak.

3. Wu-Tang: An American Saga

Method Man’in imalcisi olduğu ve Alex Tse ile RZA’nın birlikte hayata geçirdikleri Wu-Tang: An American Saga, efsanevi rap kümesinin nasıl bir ortaya geldiğini ve Wu-Tang efsanesinin nasıl ortaya çıktığını anlatacak. 10 kısımdan oluşacak bu belgesel dizi formatı, 4 Eylül’de çıkacak.

4. The Righteous Gemstones

HBO’nun yeni güldürü dizisi, TV aracılığı ile misyonerlik yaparak bağış toplayan Gemstone ailesinin hayatına odaklanıyor. Dizi, büyük bir üne kavuşmuş olan bu ailenin hayatını eğlenceli bir halde bizlere sunacak. The Righteous Gemstones,18 Ağustos’ta HBO’da yayınlanacak.

5. Spies In Disguise

Lance ile Walter karakterlerinin etrafında dönen filmde Lance, özel yetenekleri olan ve dünyayı kurtarmayı vazife edinmiş bir karakter. Walter, Lance’in kullanabileceği teknolojileri üretmekle meşgulken bir gün olaylar beklenmedik bir hâl alır ve Lance ile Walter’ın kusursuz bir formda işbirliği yapmaları gerekir. Lance ile Walter’ın başından geçenleri anlatan sinema, birinci olarak 15 Ağustos’ta Rusya’da gösterime girecek.

6. The Terror: Infamy

AMC’nin sevilen endişe dizisi The Terror’ün ikinci dönemi olan The Terror: Infamy, 10 kısımdan oluşacak ve 2. Dünya Savaşı devrinde geçen gizemli bir kıssayı odağına alacak. Dizinin birinci dönemi, 1847’de Kraliyet Donanması'nda yaşanan gerçek bir olaydan esinlenmiş ve Northwest Passage’ı keşfetmek için yola çıkan gemide yaşanan tüyler ürpertici hayatta kalma çabasını işlemişti.

7. Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein

David Harbour'un başrolde yer aldığı filmde David Harbour, babasının mirasını ortaya dökerek televizyon için hazırlanan bir rol ile oyunculuk tarihini farklı bir lisan yardımıyla anlatıyor. 28 dakikalık sinema, Harbour ailesinin oyunculuk geçmişine uzanıyor.

Bu haftanın fragmanlarını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Sinemalar ve diziler hakkındaki paylaşımlarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Başa dön tuşu