Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Her hafta hazırladığımız ve artık klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yeniden karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Bu hafta listemizde fragmanlardan en değerlisi elbette Queen & Slim. Hiç vakit kaybetmeden gelin fragmanlara yakından bakalım.

1. The Irishman

The Irishman isimli imal, aslında “I Heard You Paint Houses” isimli bir kitabın sinemaya uyarlanmış hâli. Başrollerinde Robert De Niro ve Al Pacino üzere usta oyuncuların olduğu sinema, Netflix üzerinden yayına girecek. Sinema bu yılın sonbaharında çıkacak.

2. 1917

Sam Mendes’in Skyfall’dan beri gergin ve hoş bir halde çekilmiş birinci sineması olan Birinci Dünya Savaşı sineması 1917, yüzlerce hayat kurtarmak anacıyla bir bildiri iletmek için savaş meydanlarında yarışan iki askeri anlatan bir imal. Sinema, 10 Ocak 2020’de gösterime girecek.

3. Undone

Ölümcül bir kaza geçiren fakat hayatta kalmayı başaran Alma, vakitte seyahat etme yeteneğini kazandığını anlar ve bu özellik sayesinde babasının ölümündeki gizemi ortaya çıkarmak için vakitte geriye masraf. Yetişkinlere yönelik animasyon sineması Undone, Amazon’da 13 Eylül’de gösterime girecek.

4. The Lighthouse

The Witch sinemasının direktörü, öbür bir sessiz ve son derece ürkütücü bir sinema ile geri dönüyor. The Lighthouse, küçük bir adada kalan şahısların deniz fenerini gördükten sonra ona ulaşma uğraşlarını anlatıyor. Sinema, 18 Ekim’de çıkıyor.

5. Mindhunter (2. sezon)

Netflix üretimlerinden Mindhunter’ın birinci dönemi hayli konuşuldu. Diziyi beğenenler olduğu kadar eleştirenler de olmadı değil. Artık dizinin 2. döneminin fragmanı karşımızda duruyor. Tahminen yeni dönemle birlikte dizi daha da ilgi alımlı bir hâle gelebilir. Dizinin ikinci dönemi, 16 Ağustos’ta Netflix’te olacak.

6. Little Monsters

Lupita Nyong’un bir okul seyahatindeyken zombi istilası karşısında öğrencilerini zombilerden korumak zorunda kalan bir anaokulu öğretmenini canlandırdığı sinema, Sundance Sinema Festivali'nde epeyce beğeni almıştı. Little Monsters, 15 Kasım’da İngiltere’de gösterime girecek.

7. Los Reyes

Los Reyes sineması, Chola isimli genç ve cana yakın bir köpeğin ömrünü gözler önüne seriyor. Paten parkında yaşayan Chola, çeşitli köpek arkadaşlarıyla bir arada beşerlerle irtibata geçiyor. Epey hoş bir imal olan Los Reyes, 14 Ağustos’ta çıkacak.

8. Queen & Slim

Sıradan bir çift, trafik ihlalleri yüzünden polis tarafından durdurulur. Polis ile çıkan arbede büyür ve siyahi adam kendini korumak için polisi öldürür. Hayatları birden altüst olan çift, ortaya çıkan manzaralarla birlikte travmanın, terörün, acı çekenlerin sembolü hâline gelecek. Bu çarpıcı sinema, 27 Kasım’da çıkıyor.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 8 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Geçen haftaki listemizi kaçırdıysanız üstteki ilişkiden o fragmanlara da göz atabilirsiniz. Her hafta bu üslup içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

Başa dön tuşu