Captain Marvel Dijital Platforma Silinmiş Sahnelerle Gelecek

8 Mart 2019 tarihinde vizyona giren Captain Marvel sinemasının dijital ve Blu-Ray formatları yakında geliyor.

Filmin dijital ve Blu-Ray versiyonlarında özel içerikler, silinmiş altı adet sahne ve kısa sinemalar üzere özel içerikler yer alacak. Silinmiş sahneler sinemanın akışına çok fazla tesir etmiyor fakat yeniden de silinen sahneleri görmek heyecan verici.

Marvel, dijital ve Blu-Ray versiyonlarında olacak olan özel içerikleri bir basın bülteni aracılığıyla açıkladı. İşte o açıklamalar:

Film Değerlendirmesi

Filme Giriş – Direktörler ve senaristler tarafından sinemanın tanıtımı / Anna Boden & Ryan Fleck

Film Hakkında Yorumlar – Direktörler ve senaristler tarafından sinemanın yorumlanması / Anna Boden & Ryan Fleck

Kısa Filmler

Süper Kahraman Olmak – Brie Larson’un Marvel kainatına katıldığı seyahati anlatıyor ve üstün kahraman olmanın ne demek olduğunu gösteriyor.

Süper Kahramanın Kıymeti – Captain Marvel’ın Marvel kozmosuna girişinin ne kadar tesirli olduğunu ve izleyicileri nasıl etkilediği anlatılıyor.

Nick Fury’nin Kökeni – Nick Fury’nin gözünden Marvel evrenindeki değerli olaylara bakış.

Rüya Takımı- Neden Anna Boden ve Ryan Fleck’in harika bir çift olduğunu öğrenin.

Skrulls ve Kree – Skrulls ve Kree’nin çatışmalarına ve sinemadaki ehemmiyetlerine daha yakından göz atın.

Silinmiş Sahneler

En Çok Kime Hayransınız? – Kree kumandanı Yon-Rogg onun liderlik yeteneklerini sorgulayan Yüksek İstihbarata cevap vermelidir.

Starforce Askerleri – Yon-Rogg, Kree’nin tüm ulusları Skrulls belasından müdafaa maksadını gerçekleştirmek için bir oda dolusu öğrenciye ders veriyor.

Torfa’ya Gitme – Vers ve öteki Starforce üyeleri Torfa’yı kurtarma vazifelerine hazırlanırken şakalaşırlar.

Ne, Gülümseme Yok Mu? – Sinemadan bir sahnenin alternatif versiyonu olan bu sahnede, Vers güvenilmez bir yardım teklifi aldığında bir haritaya danışmanlık yapıyor.

Kara Kutu- Keller Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetlerinden bir Quadjet içinde kaçtıktan sonra Vers ve Fury’i izlemeye kalkışıyor

Çaylak Yanlışı – Çaylak S.H.I.E.L.D casusu Phil Coulson, yönetici Keller’ın utanç verici bir durumdan kurtulmasına yardım eder.

Dijitale Özel Kamera Gerisi Görüntüler

Victoria Alonso ile Görsel Efektlere Yolculuk-  Filmin yapımcılarının Marvel’in sinema kozmosuna yönelik hayal gücünü görsel efekt takımının ekrana nasıl yansıttıklarını deneyimleyebileceksiniz.

Bir Hafıza Ne Yapar:- Bir Marvel sinemasında aksiyon dolu bir sahne oluşturmak için gerekli olanların neler olduğu görebileceksiniz. (Aramızda kalsın,  efsanevi bir grup eforu dışında hiçbir şey!)

Sanat Konsepti – Bu kısımda kaptan Marvel’in sanat yapıtlarını keşfedip ve görsel gelişimlerine şahit olacaksınız.

Setten İmajlar – Sahne arkalarının ve yapım fotoğrafçılığının zenginliğini ortaya çıkaracaksınız.

Başa dön tuşu