Carnival Row’un Tanıtımı Yayınlandı

Senaryosunu Travis Beacham’ın yaptığı Carnival Row, bir Guillermo Del Toro projesi olarak 2005 yılında başlamıştı. 10 sene sonra 2015 yılında Amazon, senaryonun uyarlanacağını duyurmuştu ve Del Toro’nun projeyle rastgele bir bağı kalmamıştı. Travis Beacham ise Peter Cameron ve René Echevarria ile birlikte muharrir ve başyapımcı olarak projede yoluna devam etti.

Viktoryan periyodunda fantastik bir dünyayı bizlere sunacak olan seride savaş mağlubu ülkelerinden kaçan ve yolları Carnival Row’da son bulan efsanevi yaratıklar da yer alacak. Cara Delevigne’i Vignette Stonemoss rolüyle bir peri olarak, Orlando Bloom’u ise Rycroft Philostrate rolüyle insan dedektif olarak izleyeceğiz.

Oldukça kısa periyodik olan tanıtımda bu iki karakteri görüyoruz ve Delevigne’in kelebekvari kanatları dikkat çekiyor. Projede yer alan öbür isimler ise şöyle: David Gyasi (Interstellar), Karla Crome (Misfits), Indira Varma (Game of Thrones) ve Tamzin Merchant (Salem).

Dizi Amazon Prime’da 30 Ağustos’ta yayımlanmaya başlayacak. Kimi üretimlerinde Türkçe altyazı dayanağı de sunan Amazon Prime’ı ülkemizde de kullanabilirsiniz. Ayrıyeten 1 haftalık deneme hesabı da açabilirsiniz.

Başa dön tuşu