Doctor Sleep Filminden Kısa Tanıtım Videosu Geldi

Bundan yaklaşık bir yıl evvel kulislere düşen bir haber, o devirde çok büyük yankı uyandırmasa da, dehşet sinemalarına meraklı olan kitlenin büyük ilgisini çekmişti. Stephen King’in efsanevi The Shining üretimini hiç izlememiş olanlar bile kapıyı baltayla yarıp, içeri başını uzatan Jack Nicholson’u bilir.

Stephen King, Doctor Sleep’i birinci olarak 2013 yılında bir kitap olarak kaleme aldı. Artık büyümüş olan Danny Torrance, bir formda olağan sayılabilecek bir hayat yaşamaya başlar. Başlar başlamasına da hala travmalarını atlatamamıştır. Üstüne, bir Stephen King karakteri bir felaketten sağ kurtulursa birebir felaketi tekrar yaşar klişesi de eklenince Abra isminde bir genç kız onu aramaya başlar ve tekrar olayların içine çekilir. Abra da Dan’e misal biçimde gelişmiş hislere sahiptir. Dan’in hayatı kabusa döner.

Abra ve Dan en sonunda Rose the Sınır ve takipçilerinden kurtulmak için işbirliği yaparlar. Dan artık yeteneklerini, hayatta kalmak için hiç olmadığı kadar düzgün kullanmak durumundadır.

Dan rolünde Ewan McGregor, Rose the Sınır rolünde Rebecca Ferguson olacak. Kyliegh Curran’ı ise Abra rolünde izleyeceğiz. Sinemanın çıkış tarihi de 8 Kasım olacak.

Başa dön tuşu