Charlie’nin Melekleri’nin Resmi Fragmanı Yayınlandı

Charlie'nin Melekleri serisinin hayranları, geçtiğimiz gün ortaya çıkan fotoğraflarla yeni sinemaya dair fikir edinmişti. Yeni fragmanın yayınlanmasıyla birlikte şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki eski grup, yeni meleklerle gurur duyardı.

Yeni fragmanı incelediğimizde Sabina (Kristen Stewart), Jane (Ella Balinska) ve Elena'nın (Naomi Scott) oluşturduğu yeni grubu görüyoruz. Elizabeth Banks'in oynadığı ve yönettiği sinemanın hakkında konuşan Banks, Charlie'nin Melekleri hayranlarının yeni takımla tanışması için sabırsızlandığını da belirtti.

ET'ye röportaj veren Banks, “Dünyayı yeni meleklerle tanıştırmak için heyecanlanıyorum. Bu projeyi Charlie'nin Melekleri dizisinden ve 2000'li yıllardaki sinemalardan esinlenerek çektik. Yepyenileri onurlandırmak ve tüm uygun feministler üzere bizden evvel gelenlerden ilham alarak doğruyu ortaya koymak istedik” biçiminde bir açıklama yaptı.

Fragman, mutlaka evvelki iki sinemanın ve dizinin aksiyonla güldürüyü harmanladığı havasını izleyicilere aktarıyor fakat yenilikçi bir havayı da izleyicilere aktarmayı es geçmiyor.

15 Kasım'da beyaz perdede gösterime girecek olan Charlie'nin Melekleri sinemasının fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu