Dan Aykroyd, Hayalet Avcıları’nın Yeni Filmiyle Dönüyor

Hayalet Avcıları sinemalarının yüzü haline gelmiş olan Dan Aykroyd, Ghostbuster 2020’de rol alacağını duyurdu. Aykroyd’un yaptığı duyuru ile Ghostbusters 2020’deki varlığı stüdyo duyurmadan ortaya çıkmış oldu. Fakat Dan Aykroyd’un açıklaması Sony Pictures tarafından daha onaylanmadı. 

Hollywood Reporter’ın transferine nazaran, Aykroyd “Artık eskisi kadar vizyonda görünmüyorum. Hayalet Avcıları’nın yeni sineması üzerinde çalıştık ve ortaya bir proje çıktı. Ben de yeni Hayalet Avcıları sinemasında rol alacağım. Sineması Ivan Reitman’ın oğlu Jason yazdı” dedi. 

Dan Aykroyd, orjinal Hayalet Avcıları sinemasında Ray Stantz rolünü üstlenmiş ve sinemanın senaryosunun yazımında da vazife almıştı. Hayalet Avcıları 2’de de rol alan Aykroyd, son olarak yakın vakitte Hayalet Avcıları oyununda seslendirme yapmıştı. 

Hayalet Avcıları’nın 2020’de yayınlanacak sinemasında orjinal takımın birçoklarının geri dönmesi bekleniyor. Dan Aykroyd, Bill Muray’nin de Hayalet Avcıları 2020’de rol alacağını umduğunu söyledi. Aykroyd, Sigourney Weaver’in de yeni sinemada rol alacağını açıklamalarında belirtti. 

Hayalet Avcıları 2020’nin başrollerinde Carrie Coon ve Paul Rudd’ı izleyeceğiz. Coon’un sinemada bekar bir anneyi canlandıracağı katılaştı. Mckenna Grace ve Stranger Things’in yıldızı Finn Wolfhard, Coon’un çocukları olarak rol alacaklar. 

Ghostbusters 2020, 2016’daki sineması atlayıp birinci iki sinemanın devamı olarak çekilecek. Sony Pictures’ın, Ghostbuster 2020’yi, 2020 yılının yaz aylarında vizyona sokması bekleniyor. 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu