Deadpool 3’e Yaş Sınırı Gelip Gelmeyeceği Belli Oldu

Marvel'ın en sevilen muhteşem kahramanlarından biri olan Deadpool'un yeni sinemasına dair kimi gelişmeler ortaya çıktı. Her ne kadar sinemanın imalcileri ve muharrirleri olarak bilinen Rhett Reese ve Paul Wernick, şu anda Zombieland: Double Tap üzerinde ağırlaşmış olsalar da çok sevilen üstün kahraman Deadpool'u unutmuş değiller.

Deadpool'un MCU'ya katılıp katılamayacağı şimdi netleşmemiş olsa bile hem sinema için hem başrol Ryan Reynolds için hem de serinin hayranları için Reese ve Wernick ikilisinden yaş sınırlaması konusunda bir açıklama geldi.

Deadpool'da yaş sınırlaması olacak mı?

Wernick, yaptığı açıklamada şu kelamları kullandı: “Ryan ile daima olarak irtibat hâlindeyiz. Deadpool dışında onunla birlikte çalıştığımız farklı projelerimiz de var. Marvel tarafından Deadpool'un R-rated olarak devam edeceğinin kelamını aldık. Bu gelişmenin sinemaya MCU'nun kapılarını açmamıza yardımcı olabileceğine inanıyoruz. Ryan, bu ortalar çok ağır ve biz de birçok farklı projeyle uğraşıyoruz ancak her gün Deadpool'u düşünerek uyuyup Deadpool'u düşünerek uyanıyoruz.”

Bu kelamlardan sonra Deadpool'un R-rated yani yaş sınırlamalı olacağı doğrulanmış oldu. 18 yaşının altındaki izleyiciler, sineması sırf ebeveynlerinden biri yanında olduğu sürece izleyebilecek. Ryan Reynolds'un Twitter üzerinden yaptığı göndermeli paylaşım da Deadpool'un yakın bir vakit içerisinde MCU'ya katılabileceğini gösteriyor olabilir.

The Hollywood Reporter'dan Iger, “Deadpool her vakit Marvel'ın önemli markalarından biri olmuştu. Artık Marvel'ın R-rated markalarından biri hâline gelmek onlar için büyük bir fırsat olabilir” kelamlarını kullandı. Reese ve Wernick'in Ryan Reynolds ile birlikte çalıştıkları bir sonraki proje ise gişe rekorlarının hükümdarı olarak bilinen Michael Bay'in 6 Underground isimli yeni Netflix sineması olacak. 

En Aktüel Haberler
  1. Farm Heroes Saga Üzere Telefonu Elinize Kitleyen 15 Oyun

  2. Microsoft’un, Windows 10’lu Her PC’ye Eklediği ‘Kurcalama Korumas…

  3. Beats Solo Pro Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  4. Harley-Davidson, Elektrikli Motosiklet Üretimini Şoförleri Riske…

  5. Google Nest Wifi Duyuruldu: İşte Fiyatı Ve Özellikleri

  6. Google Pixelbook Go Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  7. Google Pixel 4 ve 4 XL Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  8. Google’ın Kablosuz Kulaklığı Google Pixel Buds 2 Tanıtıldı: İşte…

  9. Windows Defender, Hackerları Zora Sokacak Yeni Bir Özellik Aldı

  10. Bulut Tabanlı Oyun Servisi Google Stadia’nın Çıkış Tarihi Belirli O…

Başa dön tuşu