Disenchantment’ın Yeni Bölümlerinin Fragmanı Yayınladı

Simpsons ve Futurama üzere efsane mertebesine ulaşmış animasyon dizilerin yaratıcısı Matt Groening’in elinden çıkan Netflix dizisi Disenchantment, birinci dönemin ikinci yarısıyla birkaç hafta içerisinde geri dönüş yapıyor. Disenchantment Part 2, 20 Eylül günü yayınlanmaya başlayacak. 

Paylaşılan görüntüde birinci döneminin kaldığı yerin akabinde çok fazla vakit geçmediğini ve Prenses Bean’in (Abbi Jacobson) Elfo’nun (Nat Faxton) kaybının yasını tuttuğu görülüyor fakat kendisinin yanan bir alevin içerisinden kaybettiği arkadaşıyla temas kurması her şeyi değiştiriyor.

Disenchantment Part 2, 20 Eylül’de geri dönüyor:

Resmi hesabından paylaşım yapan Netflix, “Siz de benim üzereyseniz birinci döneminin sonunun akabinde Elfo’yu düşünmeden duramamışsınızdır. Hoş haber; Disenchantment Part 2, 20 Eylül’de geri dönüyor.” dedi.

Netflix, Disenchantment’ın uzun bir mühlet boyunca ilerleyebileceği konusunda kendisine epey güveniyor olacak ki dizi, epeyce fazla yeni kısım onayı aldı. Netflix, birinci olarak dizinin 20 kısmını sipariş etmiş ve bunu birinci döneme 10’ar kısım olacak halde yayınlama kararı almıştı. Platform, Ekim ayında ek 20 kısım siparişi daha vererek diziyi ikinci dönemiyle genişletmeye karar vermişti.

Disenchantment’ın takımında Abbi Jacobson, Eric Andre, Nat Faxon, John DiMiaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding ve Lucy Montgomery bulunuyor.

Disenchantment Part 2 için yayınlanan tanıtım görüntüsü:

Başa dön tuşu