Disney+, Türk Dizisi Aktris’in İlk Fragmanını Paylaştı!

Disney+, yaklaşmakta olan Türk dizisi Aktris’in ilk fragmanını yayınladı. Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrol olduğu dizi, 31 Mayıs’ta yayınlanacak.

Bir süredir Türkiye’de dikkat çeken yerli içeriklere ev sahipliği yapan Disney+, yaklaşmakta olan yeni Türk dizisi Aktris‘in ilk fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragman, dizinin gündeme bomba gibi düşeceğinin açık bir göstergesi. Gelin hem fragmana hem de diziyle ilgili açıklanan bilgilere yakından bakalım.

Türkiye’nin en çok sevilen oyuncularından Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrol olarak karşımıza çıkacağı dizi; suç, gerilim ve komediyi aynı anda yansıtacak. Bunu dizinin ilk fragmanında da rahatlıkla görebiliyoruz. Bu arada; Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yanı sıra Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç, Tolga Tekin, Şebnem Hassanisoughi ve İpek Çiçek isimler de eşlik edecek.

Disney, Pixar ve Marvel Studios gibi dünyaca ünlü yayıncılara ait sayısız içeriğin olduğu Disney+ ile hemen tanışmak için burayı kullanabilirsiniz.

Yeni dizi 31 Mayıs’ta yayınlanacak

Disney+ aktris

Hakan Bonomo tarafından kaleme alınan ve Soner Caner’in yönetmenlik koltuğuna oturduğu dizide, Türkiye’nin en ünlü oyuncularından birinin hayatı anlatılacak. 31 Mayıs itibarıyla Disney+’taki yerini alacak olan dizide, ünlü aktrisin gündüzleri ışıltılı, geceleri ise karanlık olan hayatına eşlik edeceğiz.

Disney+’ın Yeni Yerli Dizileri ‘Arayış’ ve ‘Özür Dilerim’den İlk Görseller Paylaşıldı

Aktris’in ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Eğer Aktris yayınlanmadan önce Disney+’ta yer alan Recep İvedik 7 gibi yerli yapımları izlemek isterseniz, burayı kullanarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu