Disney+’ın Hawkeye Dizisinin Senaristi Belli Oldu

Avengers ekibinin lakabı üzere şahin gözlü okçusu Hawkeye’ın dizisi ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Şu ana kadar dizi ile ilgili pek bir bilgi elimize geçmemişti lakin bugün ortaya çıkan yeni bir bilgiyle artık senaryoyu kimin yazacağını biliyoruz.

Hollywood Reporter’ın Heat Vision bülteninde yayınladığı bir bilgiye göre Jonathan Igla, serinin gidişatına istikamet vermesi için işe alındı. Jonathan Igla, daha önce Masters of Sex ve Sorry For Your Loss gibi dizilerin senaristliğini yapmış, Mad Men dizisinde ise kıssa editörü olarak misyon almıştı.

Görünüşe bakılırsa televizyon dizilerindeki yaratıcı zekâsıyla ön plana çıkan Jonathan, bizlere hoş bir Hawkeye gösterisi sunacak. Senaryonun nasıl yazılacağı, nasıl bir istikamete sahip olacağı ve gidişatının ne olacağı hakkında bir şeyler bilmesek de senarist koltuğunda Jonathan Igla’yı görmek keyif verici.

Hawkeye ile ilgili öbür çok bir bilgimiz yok. Şahin gözlü okçumuz 2021’in sonbahar aylarında ekranlara çıkacak ve beğenilerimize sunulacak. Şimdilik bildiklerimiz bu kadar, dizi ile ilgili yeni haberler ve daha fazlası için bizi takipte kalın.

Başa dön tuşu