Hızlı ve Öfkeli 9’a İki Tanıdık İsim Daha Eklendi

Hızlı ve Öfkeli’nin yıldızlarından ve yapımcılarından olan Vin Diesel, serinin spin-off sineması Hobbs & Shaw’da bulunmayacak lakin ünlü aktör, seriye 9. sinemayla birlikte geri dönüş yapacak. Şu sıralar çekimleri gerçekleştirilen dokuzuncu sinemada ayrıyeten takıma iki isim daha katılacak.

()

Vin Diesel, resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda serinin 9. sinemasıyla birlikte Charlize Theron ve Helen Mirren’ın 2017’de çıkan Fate of the Furious sinemasındaki rollerine yine dönüş yapacaklarını açıkladı. Charlize Theron, siber hatalı Cipher’ı canlandırırken Helen Mirren ise Jason Statham’ın karakteri Deckard Shaw’un annesi olan Magdelene Shaw’a hayat verecek. Mirren, ayrıyeten Hobbs & Shaw’da da seyircilerin karşısına çıkacak. Bu isimlere ek olarak Vin Diesel, John Cena’nın da sinemada yer alacağını açıkladı.

Serinin 9. sineması, 22 Mayıs 2020’de vizyona girecek ve sinema, daha evvel serinin 4 sinemasında misyon almış olan Justin Lin tarafından yönetilecek. Sinemanın oyuncuları ortasında Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson ve Ludacris de yer alacak.

Filmde yer alan isimlerin yanı sıra 2012’den bu yana serinin her sinemasında görülen Dwayne Johnson, bu sinemada bulunmayacak. Johnson, Ocak ayında verdiği bir röportajda 9. sinemada yer almayacağını ve 10. sinema konusunda da emin olmadığını söylemişti. Johnson ve Diesel’in, Fate of the Furious’ın çekimleri sırasında ortası açılmış ve bu sinemada de bir arada rastgele bir sahne çekmemişlerdi. Serinin spin-off sineması Hobbs & Shaw'un da 2 Ağustos’ta vizyona gireceğini belirterek sizi bu sinemanın fragmanıyla baş başa bırakalım.

Başa dön tuşu