Disney+’ın Yeni Etkileşimli Dizisi Loki’den Detaylar Geldi

Disney'in aylık abonelik sistemine dayalı çevrimiçi video izleme platformu Disney+'ın 12 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan son kullanıcıya açılmasına her geçen gün daha da yaklaşırken, bu platformda yayınlanacak olan ve dizinin gidişatını izleyen kişinin belirleyeceği etkileşimli içerik olma özelliğini taşıyan Loki dizisi için Marvel, birtakım ayrıntıları duyurdu.

Disney Yatırımcılar Günü toplantısında kelam alan Marvel Studios'un efsane imalcisi (Avengers: Endgame, Captain Marvel, Black Panther, Avengers: Infinity War ve dahasının yapımcısı) Kevin Feige, Loki hakkında birtakım değerli noktaları açığa çıkardı. Konuşmasını yaparken Feige'in ardında bulunan ekranda dizinin logosu gösterilirken Loki'nin 1970'lerin sokağında dolaştığı da görüldü.

Steven Spielberg'ün yönettiği ve asıl olarak 1 Haziran 1975 tarihinde vizyona giren destansı Jaws sinemasının sinemalarda olduğunu gösteren yazının art planda olması, araçların ve insanların kıyafetlerinin de 70'lerin modasına uygun olması Loki'nin 1970'li yılları içerisinde bulundurduğunu neredeyse kesin bir halde aktarıyor.

Başa dön tuşu