Disney+’tan Yıldızlarla Dolu Yeni Reklam Filmleri

Disney+, birbirinden ünlü isimlerle dolu “İzlerken Dikkat” isimli iki yeni reklam filmi yayınladı. Reklamlar, ünlü isimlerin eğlenceli anlarına sahne oldu.

Geçtiğimiz yıl ülkemize giriş yapan Disney+, yüzlerce içeriğiyle kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor. Dev platform, hem yerli hem yabancı içeriklerinin yanı sıra özel içerikli reklam filmleriyle de ses getiriyor.

Disney+, şimdi ise yepyeni iki reklam filmiyle karşımıza çıktı. Reklamlar, marka elçileri Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Burak Deniz, Cansu Dere, Demet Özdemir, Eda Ece, Engin Akyürek, Gülse Birsel, Halit Ergenç, Hande Erçel ve Pınar Deniz gibi isimleri içeriyor.

Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içerikleri de dahil yüzlerce içeriğe ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilir ve Disney+’a abone olabilirsiniz.

İşte Disney+’ın yıldızlarla dolu yeni reklam filmleri

Adeta yıldızlar geçidi olan yeni Disney+ reklamları, “İzlerken Dikkat” başlığıyla yayınlandı. Bu eğlenceli reklam filmlerinde ünlü isimler, etraflarındaki çeşitli faktörlerin etkisiyle izleme keyfinin zorlaştığı ortamlarda Disney+ yapımlarını izleme mücadelesi veriyor.

“Disney+’ı her an her yerde izleyebilirsin ama sen yine de onlara kulak ver” ifadelerini kullanan platform, ünlü isimlerin eğlenceli anlarına sahne olan bu iki reklamıyla film, dizi ve belgesellerin mekân ve zaman fark etmeksizin her şekilde izlenebileceğine vurgu yapıyor.

Disney+’ın Yeni Yerli Dizisi ‘Arayış’ Yayınlandı: İşte Dizinin Kadrosu ve Fragmanı

Başa dön tuşu