Efsane Anime Ghost in the Shell’in Yeni Bir Serisi Geliyor

Fransa’nın Annecy kentinde düzenlenen Annecy Milletlerarası Animasyon Festivali’nde Netflix’in 'Netflix Original Anime: A Celebration of Anime and a Look Ahead' panelinde, platformun mesken sahipliği yapacağı Ghost in the Shell anime serisinden birinci görsel paylaşıldı.

Paylaşılan fotoğrafta yalnızca baş kahramanımız cyborg Major Motoko Kusanagi’nin yüzü görülüyor. Ghost in the Shell: SAC_2045’in kahramanı Major’un çizimi Rus sanatçı Ilya Kuvshinov tarafından gerçekleştirildi.

Ghost in the Shell: SAC_2045’in gerisindeki isimler olan Shinji Aramaki ve Kenji Kamiyama, Kuvshinov’un serinin karakter dizayncı olarak devam edeceğini söyledi. Masamune Shirow tarafından yaratılan Ghost in the Shell, daha evvel birçok animeye ve hatta bir 'live action' filme uyarlanmıştı lakin birinci defa 3DCG formatında izleyicilerine sunulacak.

Scarlett Johansson’ın başrolünde yer aldığı 'live action' Ghost in the Shell sineması hayranları pek de tatmin edememişti, yeni çıkacak anime serisi hayranların bu mevzudaki hayal kırıklığını giderebilir. Ghost in the Shell: SAC_2045, 2020’de Netflix’teki yerini alacak.

Başa dön tuşu