En iyi Robin Williams filmleri!

Patch Adams
Patch Adams, hayatın herkese biraz takdim ettiği kaygılardan pek de nasibini almamış olan bir adamdır. İyimserliği o denli bir noktadadır ki, bu, etrafındakileri rahatsız etmektedir. Günün birinde tıp fakültesindeki hocalarından biri hudutlu bir halla palyaço olmasını önerir. Patch Adams buna sıcak bakar. Lakin tahsil gördüğü okulu bitirerek bir hekim olmayı da istemektedir. Patch, birçok unvana birebir anda sahip olacağı farklı bir seyahate çıkmak üzeredir.

Ölü Ozanlar Derneği
1950’lerin Welton Akademisi önemli, disiplinli ve akademik etraflarda saygınlığı yüksek olan lakin gerikafalılığın iktidarda olduğu bir okuldur. Okul idaresinin muhafazakar ve ortodoks halleri okulu öğrenciler için sıkıcı ve bunaltıcı bir yer haline getirmektedir. Ancak yeni İngilizce öğretmeni John Keating’in okula atanmasıyla çok şey değişecektir.

Jumanji
Bir kız ve erkek kardeşi eski ve gizemli bir masa üstü aile oyununu keşfedip oynamaya baladıklarında, tıpkı oyun tarafından 25 yıl evvel yutulmuş Alan Parrish’in özgür kalmasına sebep olurlar. Yutulduğu vakit onlar üzere bir çocuk olan Parrish artık koca bir adamdır.Oysa oyun bitmemiştir ve evvel meskenleri sonra tüm kasaba oyunun içinden çıkıp gelen muzip maymunlar, yokedici gergedanlar, filler, aslanlar ve her çeşitten hayvan tarafından işgal edilmeye başlanır. Yarım kalan oyunu durdurmanın tek yolu, alışılmış ki oyunu kazanıp bitirmektir. Pekala kahramanlarımız bunu anladıklarında her şey için çok mu geç olmuştur?

Can Dostum
Can Dostum’da Will Hunting genel iq’nun çok çok üzerinde bir zeka düzeyine sahip, MIT’de temizlikçi olarak çalışan genç bir çocuktur. Paklık yaptığı akşamlardan birinde, bir sınıfın tahtasında yazılı olan bir matematik sorusuna denk gelir. Çözülmesi neredeyse imkansız olan bu sorunu rahatlıkla çözen Will, sessizce ortadan kaybolur. Kısa vakit içerisinde sorunu yazan profesör tarafından keşfedilen Will bu muvaffakiyetini öteki sorularda da sürdürecektir.

Başa dön tuşu