Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar! (23 Şubat)

Her hafta olduğu üzere bu haftada yayınlanan en yeni fragmanları sizler için bir ortaya getirdik.

Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar! (23 Şubat)

Dizi ve sinema tutkunları için derlediğimiz bu hafta yayınlanan en yeni 6 fragmanı sizler için sıraladık. Keyifli seyirler.

Formula 1: Drive To Survive

Mini belgesel serisi formatında ekrana taşınan “Formula 1: Drive to Survive”, bol ödüllü “Amy” ve “Senna” belgesellerinin üretimcisinin imzasını taşıyor. Formula 1’in perde ardında yaşananların izini süren belgesel dizi, seyirciyi şoförlerin gündelik hayatta karşılaştıkları durumlarla ve yarış pistlerinde yaşadıkları olaylarla buluşturuyor.  Birinci dönemi çok beğenilen belgeselin ikinci dönemi 10 kısım ile izleyiciyle buluşacak. Küçük belgesel serisinin ikinci dönemi 28 Şubat’ta Netflix’te yayınlanacak.

Vivarium

Vivarium evli bir ikili odaklanıyor. Yeni bir konuta taşınmak için gizemli bir emlakçıyı takip eden çift kendilerini korkutucu bir labirentte bulur. Birbirinden farkı olmayan konutların bulunduğu labirentte mahsur kalan çift, bu dünyadan olmayan bir çocuğu büyütmek zorunda kalacaktır. Vivarium, 17 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek.

The Secret: Dare to Dream

Bir dram sineması olarak hazırlanan The Secret: Dare to Dream isimli üretim, Rhonda Byrne’nin 2006 yılında yayınlanan birebir isimli romanından uyarlandı. Katie Holmes, Josh Lucas, Jerry O’Connell ve Celia Weston’un başrolde yer aldığı üretimin direktörlük koltuğunda Andy Tennant oturuyor. The Secret: Dare to Dream, 17 Nisan 2020’de vizyona girecek.

Endings, Beginnings

30’lu yaşlarındaki bir bayan, bir yıl boyunca aşk ve aşk acısına maruz kalır. Bu süreçte yaşadığı ani olaylar, bayanın hayatın sırlarını çözmesine yardımcı olur. Endings, Beginnings sineması, 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek.

The Roads Not Taken

Ülkemizde vizyon tarihi şimdi belirli olmayan The Roads Not Taken, bir baba ve kızın, 24 saatlik bir süreçte yaşadıklarına odaklanıyor. Leo, mental meseleleri olan bir adamdır. Bu durum yalnızca onun hayatını etkilemekle kalmaz kızı Molly’yi de derinden tesirler. Baba kız, yaşadıkları sıkıntılarla başa çıkmaya çalışırken birbirlerinden güç almaya çalışır. Lakin Leo’nun paralel hayatlar yaşaması ve bu hayatların zihninde kesişmeye başlaması işleri içinden çıkılmaz bir hale sokar.

The Postcard Killings

Liza Marklund ve James Patterson’ın muharriri olduğu 2010 yılında birinci sefer okuyucularıyla buluşturulan birebir isimli romandan beyaz perdeye aktarılan sinemanın senaryosunu da Marklund ve Patterson kaleme aldı. Sinemada rol alan Jeffrey Dean Morgan Jacob Kanon isimli karaktere hayat veriyor. Kanon, New York’lu bir dedektifi canlandırıyor. Dedektif, kızını öldüren katilin peşine düşerek büyük bir kovalamacaya adım atıyor. Jamke Janssen ise, ölen kızın annesi olan Valerie Kanon’a hayat veriyor. Sinemada; Avrupa’da birçok yeni evli çift, gerisinde daima tıpkı izi bırakan cinayetlerle karşı karşıya kalıyordur. Kanon’un kızı da balayı sırasında öldürülmüştür. Kanon da İskandinav bir gazetecinin yardımı ile olayı çözmeye çalışacaktır. The Postcard Killings, 13 Mart 2020’de vizyonda olacak.

Başa dön tuşu