Game of Thrones İmza Kampanyasında 750 Bin İmza Toplandı

Game of Thrones serisi, başlarda yarattığı heyecanı kaybetti, dizinin son dönemi hudut bozucu bir hale geldi. Dizinin son üç kısmı, dizinin aldığı en düşük notlara sahip ve izleyiciler genel olarak dizinin ilerleyişine hudut olmuş durumdalar.

Hayranların son dönemin başarısızlığından sorumlu tuttuğu bireyler ise dizinin iki imalcisi, David Benioff ve  D.B. Weiss. George R R Martin’in kitaplarını aştıkları noktada saçmalamaya başlamakla suçlanan ikilinin yerine ‘yeterliliğe sahip’ yazarlarla son dönemin baştan çekilmesi için change.org üzerinden bir imza kampanyası başlatıldı.

Kampanyaya imza atan bireylerin yorumlarına bakınca bütün interneti görmek mümkün. Birtakım bireyler diziyi ağır formda ve derinlemesine incelerken kimi şahıslar daha son dönemi izlemediğini lakin imza attığını yazmış. Ortada bir iki tane daha çok çıplaklık görmek isteyen var.

Öte yandan bu imza kampanyası 10 milyon imza bile alsa HBO’nun dönüp de baştan bir sekizinci dönem çekmesi çok da mümkün değil. Hem maddi açıdan hem de oyuncuların yeni projeleri nedeniyle dolan takvimleri açısından seriye yeni bir son yapmak hayli güç.

En azından, Game of Thrones’un son döneminde hayal kırıklığına uğrayan hayranlardansanız yalnız değilsiniz. Neredeyse herkes sizin üzere düşünüyor.

Game of Thrones dizisinin final kısmı, 19 Mayıs’ta yayınlanacak. Böylelikle bir fenomen dizi daha son bulmuş olacak.

Başa dön tuşu